Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál ha látnád, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha látnád, hogy a párod belépett egy másik felhasználónévvel a gyakori kérdésekre, majd letagadná, hogy neki van olyanja amit te nem ismersz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 12:51
 1/5 DiMalto ***** válasza:
100%
úr isten ez mekkora probléma....biztos sok rosszat tud itt müvelni "titokban",azonnal szakítanák..........
2011. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, sose jönnék rá ilyenekre, mert szerintem semmi közöm ahhoz, mihez hány belépője van, és mit kérdez.

Ha elmondja, annak örülök, mert megbízik bennem. De nem nyomozgatok utána.

Pedig közös a gépünk is, lévén, hogy együtt élünk.


Neked kéne elgondolkodni, miért nem szólt róla, miért nem akarta, hogy abba a felhasználói profilba is bele tudj nézni!

Nem lehet, hogy túl sokat nyomozol utána, és minden lépésével el kell számolnia?

2011. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle mégis mi a baj a kapcsolattal....
2011. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt gondolnám, hogy biztosan arra használja az oldalt, amire való: olyan kérdést tett fel esetleg, ami nem rád tartozik, vagy amit nem akart, hogy láss...


De amúgy sajnállak és komoly probléma lehet a kapcsolatotokkal, hogy ez felmerül és tagadni kell ilyesmit. Én egyik pasimról se tudtam soha, hogy hova és milyen néven van beregisztrálva, soha nem néztem bele az emailjeibe és a telefonjába. Szerintem attól, hogy 2 ember szereti egymást nem kell mindent tudniuk a másikról, hiszen mindenkinek szüksége van privát szférára.

És egyébként is egy kapcsolatnak a bizalmon kell(ene) alapulnia, így normális ember nem is kíváncsi a másik dolgaira....

2011. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nyugiii. az én párom társkeresőkre teszi fel magát, majd letagadja hogy fenn van, mikor szembesítem vele...
2011. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!