Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bújik el a megállóban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bújik el a megállóban a fiú, akinek tetszem?

Figyelt kérdés
Szemezünk,meg a barátai is jelzik,hogy tetszem neki,csak mikor közelebb érünk egymáshoz,pl. megállóban,akkor úgy áll meg,hogy ne lássuk egymást.De miért ??? :O (távolról amúgy is jobban bámul,mint közelről)
2011. okt. 23. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert félénk, zavarban van... menj oda hozzá beszélgetni, és törd meg te a jeget, ha tetszik a srác...
2011. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan gyáva p*öcs,mint én voltam.Kezdeményezz Te,mert ebből így nem lesz semmi.Lehet,hogy pont ez a srác lesz az igazi,csak segítened kell neki egy kicsit.
2011. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha szereted a félénkeket akkor menj oda te, bár nálam azért kiverni a biztosítékot, ha bujkálna előlem.

Azért a félénkségnek is van egy határa..

2011. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az oroszlánok is elrejtőznek a magas fűbe mielőtt rávetnék magukat a prédára :)
2011. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én azon gondolkodom hogy ha nagyon jól néz ki akkor esküszöm csak kéreti magát, mint egy kislány. Ha meg nem akkor lehet szégyenlős és nem akar veled ilyen közelségben lenni.


Ha a második akkor jó lenne ha te törnéd meg a jeget ha meg az első akkor ja egy kis puha.... Pontosan tudja ő is hogy jól néz ki csak kéreti magát a kis b... .

2011. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha tudja,hogy jól néz ki,akkor miért kéreti magát.Ezt elmagyaráznád?
2011. okt. 23. 14:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért amit mondtam. Van ilyen, túl sok benne a női hormon úgy látszik.
2011. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy jobbat tudok. Magyarázd el miért bújik el. Meg távolról bámul, ezek szerint akkor jól is néz ki, vannak barátai is, ők is mondják. Na ugyan miért ne menne oda.


Szóval amikor elképzelem ezt a szituációt a fejemben, meg az egészet. Ezer éve múlva se menne oda, csak bámulna, és kis aranyosan elbújna a megálló mögé

2011. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De komolyan miért bújik el?
2011. okt. 23. 14:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez a női nem hormon indoklás azért érdekes.
2011. okt. 23. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!