Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántott, de próbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott, de próbálja helyrehozni. Vajon komolyan gondolja? Fiúk, akkor is dolgoztok egy kapcsolat helyreállításán ha nem szeretetből, csak megszokásból vagytok a lánnyal?

Figyelt kérdés
Volt 3 hete egy nagyobb veszekedésünk. Bűnt követett el, de nem csalt meg, de szerintem átfutott az agyán az ötlet. Nehezen tudok felejteni, mert oda lett a bizalmam benne. De szeretem nagyon. Együtt is élünk egy másfél éve. Azóta igyekszik megtenni mindent hogy helyrehozzuk a kapcsolatot, de nem vagyok benne biztos hogy őszinte az igyekezete. Vissza lehet szerezni egy ember bizalmát? Azt gondolom hogy nehéz. Kinek mi a tapasztalata? Lehetséges hogy idővel újra bízok majd benne?
2011. jún. 16. 14:19
 1/3 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Ha nem szeretek valakit nem küzdök érte, sőt leszarom.
2011. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feltetelezem ez volt az elso eset. Ha probalja helyrehozni adni kene neki egy eselyt. Idovel ugyis kiderul mennyire gondolja komolyan, es donthetsz arrol hogy hogyan tovabb.
2011. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez volt az első komolyabb ilyen eset. Kisebb húzásai mindig is voltak, de azok nem olyanok hogy a Dunának kéne menni miattuk. Olyan volt ez előtt is hogy egy pár napig a kívánalmaknak megfelelően viselkedett, aztán megint minden a régi volt. Sokszor éreztem magam hanyagolva. Most is egy ideje ez volt a gondom, ő pedig még dobott rá egy lapáttal. Jó nagy lapáttal. Akkor azt mondtam hogy befejeztem vele, mert ez már sok nekem. Aztán azóta belehúzott. Vagy azért mert szeret és tényleg csak velem akar lenni, vagy mert mégis megcsal(t) és lelkifurdalása van miatta. Nekem ez is eszembe jutott. Nem tartom kizártnak, nagyon flörtölgetős fajta (ő szerinte nem az, csak vicces), ebből is keletkezett a legutóbbi balhénk. Ezért kételkedem az őszinteségében. De igyekszem hinni benne. Csak nehéz nagyon.
2011. jún. 17. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!