Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostmár tényleg nem értem, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár tényleg nem értem, mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megtudnátok mondani ,hogy most mi a fenét kellet volna még csinálnom? eléggé lehangolt vagyok


egy 25 éves lányról van szó (már érett, nem tini fejjel gondolkozik)

egy hónapig találkoztunk mindennap (érsd. egész nap együtt voltunk), bár közben volt 2db futokapcsolata (2-3 naposak) a dolgok ugy hittem jól mennek kettönk között, tegnap elmondtam neki ,hogy szeretném komolyabb vágányra terelni a dolgokat. ő elmondtam ,hogy nagyon kedvel és szeret engem, tudja ,hogy megbízhat bennem , jófejnek tart stb stb.. majd "de maradjunk barátok" .. a dolog ironiája ,hogy mindennap órákat zeng arról ,hogy neki sose lesz már pasija mert őket a normális srácok elkerülik.. most öszintén mit kellet volna még tennem? a legszebb a dologban ,hogy utána 2percel már a volt barátjáról kezdett el nekem beszélni ahol fogtam és felálltam ,nem akartam a lelki szemetes láda lenni.. azóta óránként küld 10-15 smst ,hogy mekkora ge*i vagyok és én is csak egy vagyok a sok közül. Szerintetek?


2011. okt. 24. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Tapasztaltból mondom: a nők is későn érnek. Szellemileg mindenképp. Én 22 éves egyetemista vagyok. Sok barátnőm van, de mindegyik mintha egy alsós gimnazista lenne. Akinek tökéletes a párkapcsolata az gerjeszt magának valami gubancot: teszem azt kitalálja, hogy nem vonzódik már a barátjához, mint férfihez. :S ÉS akkor megy a kavarás.


Amit tanácsolni tudok, hogy keress egy STABIL lányt. Különben mindig szívni fogsz.

Az illető hölgynek meg mond meg, hogy a világ nem úgy működik, hogy jön a lehetőség azt eldobjuk utána állunk értetlenül, hogy miért ment tovább.

Amúgy el tudom mondani mi zajlik le a lányba: számára a herceg olyan ember, akit akárhányszor dobunk ki az ajtón az ablakon mindig visszamászik. Szóval lehet veled is el akarta játszani azt, hogy barátként a közelében tart aztán várja, hogy "egymásba szeressetek" Romantikus mi?


Szóval oszd ki a csajt és hagyd a fenébe, mert nem érett egy párkapcsolathoz.


22/L

2011. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első leírta a csaj által elkövetett hibákat.

Én leírom,te hol hibáztál:

"bár közben volt 2db futokapcsolata (2-3 naposak)...

a dolog ironiája ,hogy mindennap órákat zeng arról ,hogy neki sose lesz már pasija mert őket a normális srácok elkerülik..."

Ezek finoman szólva árulkodó jelek,legközelebb ne áltasd magad hiába,rengeteg idegeskedéstől mented meg magad.Az nem minden,ha valakinek jó a segge és a melle,de még az arca is szép..Figyelned kell,hogyan viszonyul hozzád!

2011. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre mondják h bekerültél a barátzónájába. Túl rendes-kedves voltál vele, minden nap vele voltál stb... Nem akarlak elkeseríteni, de ilyenkor szokott jönni egy bunkó paraszt, aki gerincre vágja 3 nap alatt, a csaj meg totál oda+vissza lesz érte... Keress mást és ne foglalkozz vele. Csökkentsd nullára a kontaktot h azt érezze te vagy a férfi és te irányítasz, és semmiképpen se lássa h téged ez zavar. Ha jól csinálod kb 1, 1.5 hónap után ő fog megkeresni téged h megbánta. A nők már csak ilyen ösztönlények. Lásd az első válaszoló leírását. Ha valaki rendes hozzájuk és működik a kapcsolat az nekik nem jó. Unalmas.
2011. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 IQnindzsa ***** válasza:
Ezen nem nagyon van mit érteni. Ez az első 2-3 napos pasitól fogva halott ügy volt. Egyértelmű ,hogy nem néz téged férfinek. A csaj nem beszámítható. Mármint nem úgy értem ,hogy ön és közveszélyes lenne... de úgy igen ,hogy nagyon komoly párkapcsolati problémákkal küzd. Nem képes értelmet lehellni a saját kapcsolataiba és nem érti mi miért van. Éretlen mint a franc. 25 éves ide vagy oda. A számát tiltsd a telefonodon. Töröld mindenhonnan és felejtsd el. Ennyit tudok neked tanácsolni.
2011. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem tipikus nő! totál hülye...
2011. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy látszik az első hozzászólónak lett igaza, azóta megállás nélkül hívogat, és hív mindenhova,hogy menjek el vele, meg át hozzá.
2011. okt. 25. 08:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el! És mond el neki, hogy egy neked egy STABIL NŐ kell. Nem egy éretlen kislány. Ha nem tud nőként viselkedni és gondolkodni, akkor a kapcsolatotok boldogtalan lenne.
2011. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az előzőnek igaza van. Amúgy is, hogy ha nem jártok miért írja h egy vagy közöllük? Mond meg neki a teljes igazságot. Ha barátok vagytok tényleg, és ha nem szerelmes beléd akkor megérti.(a helyesírást ne nézzétek,köszi)
2011. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!