Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki 1 ével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki 1 ével idősebb nálam az nem gond sztem elején adtam ajándékot meg ienek hogy bevágódjak meg beszélgettem vele mostmár nem akar beszélni vagy nem tudom a barátnői meg mondanak sok jót hogy pl:szeret meg ienek Nem értem?

Figyelt kérdés
Mért nem ő mondja hogy így van? Meg ha a barátnőivel van akkor szerintetek mennyek oda vele beszélgetni? Vagy az pofátlanság hogy amikor ők beszélgetnek akkor be kapcsolódok én is.
2011. ápr. 9. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb gond, hogy nem bírsz egy ép mondatot leírni.
2011. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyan ilyen-be kötsz bele?
2011. ápr. 9. 00:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenekbe kötök bele, mert zavar, amikor semmi tagolás nincs a szövegedben, és az egész egy összefolyó kusza szóhalmaz. Másrészt ez eléggé unintelligensnek hat, amikor olvassa az ember, az az érzése, hogy valami gyépés írta.

Szerinted miért nem kaptál eddig rá választ?

De hogy mégse legyek ennyire szemét, válaszolok a kérdésedre is.

Szerintem itt az lehet az alapvető gond, hogy a csajszinak egyszerűen nem jössz be. :S Egy-két ajándéktól nem fogja hanyatt vágni magát. Fontos a figyelmesség, igen, és ez becsülendő, de ha nem jössz be neki, hiába udvarlod körül, attól még nem fog belédesni.

Amőgy meg nyugodtan menj oda hozzá beszélgetni, van vele veszteni valód? Szerintem nincs. ;) Csak bátran!

2011. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz a választ figyelni fogok akkor hogyan írok csak gyorsan leirtam mert hamar akartam a választ.Kössz hogy hamar válaszoltál:)
2011. ápr. 9. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!