Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim kiakadt, amikor megmondt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim kiakadt, amikor megmondtam neki, hány kiló szeretnék lenni. Azt mondta, megtiltja, de van-e joga hozzá?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, mert nem szoktam meg, hogy ekkora combokkal rendelkezzek amekkorák most. 162/51 vagyok azzal, hogy mellem alig van (70/A). A zsírpárnák mind a fenekemre meg combomra rakodnak. Tornázom, de pusztán a torna szinte semmit nem segít. Csak feszesedett a zsír alatt az izom. Fogyózni szeretnék, de a pasim meg azt mondja ne tegyam, meg neki amugy is igy tetszem, nem szereti a "csontvázakat" ...Tudom, hogy szeretetből "tiltja" meg, de engem akkor is zavar az alakom. 17-18 éves koromig 47 kg voltam, aztán elkezdtem szépen lassan hízni
2011. okt. 24. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Én 48 kiló vagyok, és így tetszem a férfiaknak.
2011. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
A te tested, a te döntésed. Magadnak kell fogynod, hogy jól érezd magad a bőrödben. Egy szexisen vékony (nem anorexiás!) nő ellen szerintem a párodnak sem lenne kifogása. Én is 47 kg vagyok a 160 centimhez, szerintem ideális.
2011. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, tisztázzuk, mit jelent itt a "tiltja".

Felpofozott, kikötözött, elkezdett kajával tömni?

Vagy azt mondta, így is szép vagy?


Egyébként nincs joga megmondani, hogy nézz ki.

2011. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És ha aztán nem fogok neki tetszeni? De nem "bántalmazott" semmi módon, csak azt mondta, nem fogyhatok már ennél is soványabbra, megtiltja.
2011. okt. 24. 16:25
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem higyj a fiúdnak. Neki így tetszel és ez a fontos.

Amúgy meg a férfiak megmondják, az igazat, nem kertelni, ha duci lennél.

Én is 164cm vagyok. 48kg voltam 70/AA mellel és soványnak éreztem magam.

2011. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Köszönjük kedves első, de semmi köze nincs a hozzászólásodnak a kérdéshez :)


Kedves kérdező! Valamennyire tudom hogy érzed magadat, engem a párom már azzal fenyeget hogy pszichológushoz visz ha 50 kiló alá billen a mérleg nyelve.

Úgy gondolom, hogy fontos az, hogy tetsszen amit a tükörben látsz, viszont az majdnem ugyanolyan fontos hogy a barátod mit gondol rólad, és hogy neki tetszik-e amit lát. A leírásodból pedig azt veszem ki, hogy ő nagyon is elégedett veled.

Az őszi-téli hónapokban amúgy is mindenki felszed pár dekát/kilót, de a ruhák ezt jótékonyan eltakarják ;)

Ami pedig fontos, ne kezdj őrült diétákba, ne éheztesd magadat, mert lehet, hogy csak pár kilótól szeretnél megszabadulni de az embert gyorsan elkapja a gépszíj. Én már csak tudom... :/

168 centi vagyok, és múlt nyáron lefogytam 47-48 kilóra mert úgy gondoltam kövér vagyok. Azóta vissza hízlaltak valamennyire, és igyekszem megbékélni magammal, és elfogadni azt amit látok. Nem is olyan rossz, csak lehet más szemmel kell nézned magad :)

Ja és hidd el, ha azt mondják csinos vagy, jó az alakod, és ne legyints hogy nem igaz! Hidd el nem azért mondják mert "szívatni akarnak"... :)

2011. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem csoda, hogy kiakadt!

Ez nem jog kérdése, csak téged véd ezzel.


Nem 17-18 éves vagy már, ne a tinisúlyodhoz hasonlítgasd magad. Számolj BMI-t akkor meglátod, hogy még a 162/51 is igencsak a normális alsó felében áll..

(felnőttként 18-24 BMIa normál sáv, 17-18éves korig 15-20)

2011. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%

Nézd, mivel elég realisztikus a célod, tehát nem 30 kg akarsz lenni, ezért úgy hiszem, hogy a pasid csak hisztizik.


Most a sok önbizalomhiányos nő azt fogja mondani, hogy a pasinak mindent, de az igazán fontos az, hogy te jól érezd magad a saját bőrödben. Ha te pár kilóval könnyebben jobban éreznéd magad, és a pasid ezt tudja, de mégis "tiltja", akkor az nem önzőség?

2011. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

"Én is 47 kg vagyok a 160 centimhez, szerintem ideális."

Nem ideális, ez már a "sovány" kategória, ne próbálj erre rábeszélni másokat.


BMI kalkulátorokat találtok a neten sokfelé, pl.

[link]

2011. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

nagyon buták vagytok... 47 48 kiló ehhez a magassághoz ami neked van, az pont jó. ha meg úgy is a combodra hízol, akkor nem nagyon tudsz mit tenni...ha fogysz, az felülről megy le,...úgy fogsz kinézni, mint egy 12 éves gyerek...laposan..az nagyon szép lesz, segged meg marad majdnem akkora mint most. párodnak se fogsz tetszeni, és te is ugyanúgy elégedetlen leszel.

én nyáron 54 kg voltam 170 centimhez és sokan mondták h nem áll jól, mrt kb minden csontom kilátszott..most 60 kg vagyok és így pont jó...

de te tudod

2011. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!