Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátja Olaszba megy dolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátja Olaszba megy dolgozni 6 hónapra. Erre a csaj kiakadt. Azt mondja ha elmegy ő szakít vele. A fiú csak menni akar. Nnormális ez? 4 éves kapcsolat.19 évesek.

Figyelt kérdés
Minden este találkoznak, vasárnap egésznap együtt vannak. A lány sehova nem megy a párja nélkül. Nem azért mert nem engedi, nem akar.
2011. szept. 28. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok még, és majd szereznek más tapasztalatokat, ha szétmennek, nem gáz ez még ilyenkor.
2011. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

az én barátnőm akkor szakítani akart, amikor egymás után kétszer mentem el dolgozni 2-3 hétre, úgy hogy közben voltam itthon 1 hetet. aztán rendbe jöttünk. egy ismerősömék meg úgy vannak vele, hogy ha most kétszer 3/4 évet külön vannak, ezalatt havonta , kéthavonta találkoznak, ezzel meg tudták keresni 1 lakás árát.

Szerintem ez csak bizalom kérdése, és azé, hogy tudják megoldani a találkozásokat.

2011. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Normális, mert olaszország nem a szomszéd faluban van. Ezt nekik el kell dönteniük mit szeretnének. Közös nevezőre kell jutni.
2011. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet érteni mindkettőjüket. A fiúnak ez egy lehetőség, hogy többet keressen, a lány viszont nem akar rá ilyen sokáig várni.
2011. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 napietus ***** válasza:

ha ennyit nem bír ki a csaj, akkor jobb, ha ez most derült ki, nem házasság és 3 gyerek után.


fiatalok még, srác menjen, dolgozzon, mert fiatalon kell összehozni az alapokat. csaj meg majd túlteszi magát így vagy úgy.

2011. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
napietus.blog.hu a szomszédomban 3 gyerekes anya van és a férje kint dolgozik németországban. Ha jól sejtem az sincs közelebb mint olaszország:) Nem kell emiatt szakítani.
2011. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 napietus ***** válasza:
68%

én se mondom, hogy emiatt szakítani kell. az én férjem is dolgozott külföldön (Kanada ill. Közel-Kelet).


csak arra írtam, hogy ha az a lány arra nem képes, hogy ebben támogassa a barátját, akkor ennek a két embernek semmi keresnivalója egymás mellett, mert nem fog menni a szekér ha egyik előre tolja, a másik hátra.

2011. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyet mondana, én dobnám a csajt, nem várnám meg, amíg ő szakít. Mit képzel magáról? Ne zsaroljon!
2011. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A lány sehova nem megy a párja nélkül."


Akkor miért nem megy ő is vele olaszba, ha már ennyire elválaszthatatlanok?

2011. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom... Én amondó vagyok, hogy ez egy nagyon jó lehetőség lenne a srácnak, nyelvet tanulhatna, tapasztalatokat szerezhetne, kapcsolatokat építhetne, ami később még nagyon jól jöhet neki, és emellett még pénzt is keres.

Viszont a csajt is meg tudom érteni, fél év hosszú idő, Olaszország nincs közel, és biztos nem két fillér lenne ide-oda utazgatni, szóval egyértelműen ugrott az a lehetőség is, hogy majd a srác hazajár havonta látogatóba... Én 3 hónapra akartam kimenni nyáron Angliába nyelvet tanulni, de a barátom könyörgött, hogy ne menjek, maradjak vele, sőt, azt mondta, hogy ha ennyire nyelvet akarok tanulni, inkább elmegy dolgozni a suli mellett és befizet egy tanfolyamra. Aztán majd ha lediplomáztunk, akkor kimehetünk együtt, ketten.


Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha a csaj is kimenne a sráccal. A srácnak jó lehetőség, nem lenne okos kihagynia és ezt a csajnak is meg kell értenie. Nem korlátozhatja, mert ez a jövője érdekében fontos lépés lehet. Viszont a srác sem várhatja a lánytól, hogy fél évig csak üljön itthon ölbe tett kezekkel, és érje be annyival, hogy esténként váltanak egy üzenetet fészbukon, vagy e-mailben. Ha szeretik egymást, meg fogják tudni oldani a dolgot!

2011. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!