Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a ribik kapnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a ribik kapnak mindenből többet?

Figyelt kérdés
Hogy van ez, hogy mindig mindent az ingyenk.urvák nyernek meg a komolytalan fruskák akik csak szórakozni akarnak és nem érdekli őket hány életet tesznek tönkre. Minden nő a halálos ellenségem, főleg az ilyenek... Hát hiába, az erősebb kutya baszik... Ilyen az élet. Még ezt fel kell dolgoznom ha lehetséges ezt feldolgozni.... Egy ilyen visszafogott, csendes lánynak semmi esélye nincs az ilyen ingyenku.rvákkal szemben, összes gerinctelen. Azt se érdemelnék meg, hogy egyáltalán szóba álljanak velük, erre mindig ők nyernek. Nem csodálom, hogy annyi tönkrement lelkű nőgyűlölő férfi van, azt se csodálom, hogy annyi normális megkeseredett hisztis nő van. Talán észrevennék őket nem lennének megkeseredettek és hisztisek hanem egészen mások..........., de az érzéketlen riba.ncoké a világ. Felfalnak a férgek... Tehetetlen vagyok. Ölj vagy megölnek, ez egy ilyen játék. Komolyan most már onnan lehet megismerni a normális embereket, hogy mind lelkibeteg... Nem tudom hogyan ismerkedjek így, úgyis mindig a riban,cok nyernek, mindig ők fognak kelleni, engem meg csak megunnak, eldobnak, megaláznak, csak addig lennék jó amíg találnak mást.
2011. okt. 24. 16:58
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem fordulj szakemberhez.
2011. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Te is a ribik oldalán állsz. Grat!
2011. okt. 24. 17:01
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan irigyled, hogy arra kellenek?
2011. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Igen, mert én semmit se kaptam még, előttük meg a világ hever a lábaik előtt....
2011. okt. 24. 17:05
 5/48 anonim ***** válasza:

Figyelj!


Ez a mai világ! Aki könnyebben adja magát, és könnyen megszerezhető az kell mindenkinek. Logikus! Ha valaki minden este mással . &@#@@-szik akkor azt sokan ki fogják használni. Nem látod, de TE értékes vagy. Benned van eg olyan érték ami a másikban nincs. Hosszú távon ez jó. Mennyi idős vagy?

2011. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
20. Cseszhetem az értékeimet ha nem kellek senkinek. :(
2011. okt. 24. 17:08
 7/48 anonim ***** válasza:
hát lehet én is az vok.. de azt tudom h te nagyon unatkozhatsz ha ennyit írsz
2011. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:

Értsd már meg! Szerinted mennyit ér egy nő ha egy pasi csak szexre használja?


Figyi te is lehetsz ilyen, mégsem vagy....ezzel vagy több!

2011. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
tisztázzuk: mindenkit ribinek hívsz, aki szebb nálad, vagy csak aki minden héten más pasival fekszik le? Amúgy nekem volt 2 normális, több mint 1 év hosszú kapcsolatom... na mind1. bulizni azért járhatnál, hidd el, jót tenne. nem kell attól még ribinek lenni, hogy elmész párszor. nem azt mondom h itt fogod megtalálni életed értelmét, de az életszemléletednek lehet, hogy jót tenne. Lelkibeteg csaj viszont tényleg nem kell senkinek, szóval mosoly, barátnők, irigykedés vége. (vagy ahogy az első mondta: szakember)
2011. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
17:09 Az leszek, így nem kellek senkinek, ha ez kell, hogy kelljek akkor megteszek érte bármit.
2011. okt. 24. 17:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!