Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy azok a nők, akik megcsalják a pasijukat csupán azért teszik, mert nem kapnak meg tőle valamit lelkileg vagy testileg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%-ban szeretintem igaz...
2011. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*szerintem
2011. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Ez egy kur*va nagy f?szsag!!!

Csomo olyan csajjal voltam mar egyutt ugy, h volt palija, aztan teljesen mindegy volt, h mit merre.

Ezert is lett toluk hanyingerem ilyen teren, mert nagy.on nagy alszentek tudnak lenni,atlagon feluli szineszi kepessegekkel!

Mindent megmagyaraznak,ok sose hibasak, ha mas nem akkor azert szopott le mast, mert egy nap nem 3*, csak 2* hivta fel a pasija.

Ha 3* akkor miert nem 4*.

De mindegy, ugy is az lesz, h ez nem igaz meg csak kitalalom meg en nem kellek senkinek meg a szokasos szanalmas fent emlitett megmagyarazas.

2011. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fuckmeimfamous : az nalam a 10%nak felel meg amilyen lanyokat te emlitettel.....
2011. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

akik "csupán" nem kapják meg ezeket kilépnek a kapcsolatból.

akik ezen felül még önmaguk ellenségei, és bűntudattal akarnak élni, hazudni maguknak, a pasijuknak, a másik pasinak, stb, na azok csalnak

2011. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jo csak hogy az enyem tapasztalat, a tied csak feltetelezes...

Nyugodtan elfelejtheted a statisztikadat!

2011. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de: ez rossz kifogás a megcsalásra.

Nyilván hiányzik valami a kapcsolatból, ha az egyik fél másnál keres, de erre nem a megcsalás a megoldás, hanem először meg kell próbálni megbeszélni a dolgot, ha nem sikerül, akkor szakítani.

Ilyen nincs, hogy "megcsalom, mert nem törődik velem". Akkor legyen már valakiben legalább annyi tisztesség és tisztelet a másik iránt, hogy előbb véget vet a kapcsolatnak, nem hülyének nézi és a szemébe hazudik... szerintem.

2011. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vagy ráun,esetleg talál egy uj,izgalmasabb partnert,sokat iszik egy buliba és nem bírja visszafogni magát...Nem csak a pasiknak vannak ám ösztöneik és igényeik.

Én nem csalnám meg a párom,inkább elmondom,ha problémám van vagy ha kiszeretek belőle...de mindenki más

2011. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A sokat iszok és nem bírok magammal duma a legjobb. Ha nem bír magával ujjazza meg magát és kész.
2011. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt legtöbbször pasik mondják,ők meg oldják meg ennyi erővel a wc-be.Mégis mindíg"Csak mert sokat ittam és..."

Ennyi erővel egy nőnek is lehet ez az indoka.

2011. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!