Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék a nők kedvence?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék a nők kedvence?

Figyelt kérdés
Milyen taktikák-praktikát tudnátok ajánlani ami a legtöbb nőnek bejön?
2010. jan. 27. 23:40
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Külső adottságaimmal nincs gondom.Csak a szöveg ami hiányzik.
2010. jan. 27. 23:42
 2/37 anonim ***** válasza:
ez nem tanulható folyamat, belülről jön, tehát "a nők kedvence" sosem leszel. viszont kisebb dolgokat te is elérhetsz. mondjuk kezd azzal, hogy szóbaállsz egy nővel
2010. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Udvarlás,kedvesség,női hiúság legyezgetése apró megjegyzések formájában.Rendszeres bókolás,figyelmesség,légy magabiztos és vidám,de soha sem tolakodó vagy bunkó.Jah,és AXE feromon tartalmú dezodor... :-D
2010. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Erről a feromonról már hallottam.Ez tényleg hatásos?Ahoz még szövegelnem sem kell.:)
2010. jan. 27. 23:46
 5/37 anonim ***** válasza:

Figyelj,sima zsír!Én például szeretem az illatos,ápolt pasikat. :-) Amúgy azt elfelejtettem az előbb,hogy a tapizás felejtős,még ha 90 B-s is csaj.. :-D

Amúgy tényleg annyi kell,hogy mindig figyelj arra,amit a csaj mond.Tudod,mintha érdekelne! :-D Még akkor is,ha csak egy ürüggyel szólítod meg.Kérdezd például a véleményét valamiről.A közös suli,ilyemsi például ezért jó hely.Ugyanis felhozhatsz olyan dolgot,ami őt is érinti.

Amúgy az ilyen csajozós klisék borzalmasak.Hanyagold a dumákat,légy spontán.

2010. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
21%
Barátom, a kedvességgel, bókokkal semmire nem mégy. A mai nők ezt nem értékeli, ez tapasztalat. TISZTELET a kivételeknek, akiket pedig megtalálni nagyon nehéz. Ha nem születtél gazdag, bunkónak akkor nehéz dolgod lesz. 23/F
2010. jan. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Ha alapból egy kis aranyos csajjal kezd,akkor miért lenne baj,ha bókol,kedves,figyelmes?Szerintem nagyon is tiszteletre méltó az a fiú,aki ami világban tud még ilyen lenni!Én legalábbis becsülöm őket,és teszek a bunkókra.Például az ilyen Majka-féle menőcsávóktól egyenesen hányingerem van.
2010. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Én még mindig megjártam a kedves, közvetlen, odafigyelő stílusommal. A lányok többsége ezt abszolút nem értékeli, sőt magasról tesznek rá az érzésekkel egyetemben. Legalábbis én mindig ilyen lányokkal találkoztam eddig sajnos.:( 23/F
2010. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
A noke nem lehetsz, de mi lenne, ha csak egynek lennel a kedvence, de annak nagyon???
2010. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Remélem,találsz egy aranyos,rendes csajt! Kívánom Neked,és ne csüggedj! :-) Vannak még!
2010. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!