Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Miért van ez? Lehet hogy neki van valakije? L/19

Figyelt kérdés
1éve 9hónapja járunk.Nagyon jól indult a kapcsolat,de 2hónap után találkozgatott egy csajjal akivel csak csók volt, én ezt megbocsáltottam neki.Szeptemberben egy vegyes osztályba kerültem ahol max 3sráccal beszélgettem.Mióta ide járok megváltozott nagyon féltékeny és bizalmatlan velem szemben,pedig oka nem volt mert sulin kívül nem beszéltem velük.Már befejeztem a sulit itthon ülök munkanélkülin de ő még mindig bizalmatlan,féltékeny és mindig kötekedik okok nélkül. Hiába magyarázom neki hogy szeretem ki is mutatom neki mégis mindig ezek mennek és ez fáj nekem,hogy állandóan bizonygatnom kell neki,hogy nincs senkim rajta kívül. Pedig tényleg nem megyek sehova itthon vagyok egész nap. Mégis mennek a viták.
2011. okt. 25. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon féltékeny emberek magukból indulnak ki. Mivel tudja, hogy ő a te helyzetedben már régen megcsalt volna ezért rólad is azt feltételezi. Mondd meg neki állítsa le magát vagy viszlát.
2011. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"de 2hónap után találkozgatott egy csajjal akivel csak csók volt, én ezt megbocsáltottam neki."

Már itt hibáztál...


És most következzen a már elcsépelt párbeszéd.

én: -szakíts vele!

te: -de nagyon szeretem.

én: -akkor viseld el, hogy ilyen!

Téma lezárva. 22F

2011. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki nem 1*, akkor egy darabig megy a dolog de aztán mindig talál okot arra,hogy belekössön valamibe. Meg csak nehéz 1év 9hónapot befejezni főleg úgy,hogy szeretem...
2011. okt. 25. 14:41
 4/6 napietus ***** válasza:

ez egy hülye. ha nem változik, mehet (nem fog).


"én: -szakíts vele!

te: -de nagyon szeretem.

én: -akkor viseld el, hogy ilyen!"


ez meg így van :D!

2011. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 napietus ***** válasza:
akkor meg? lapát...ezt meg úgy szeretem ezt a logikát: "nem akarok eldobni x évet, mert az nehéz". miért, x+n évet könnnyebb lesz???? annak a józan, paraszti észnek a vaslogikája, az hiányzik...
2011. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van!!Nehéz azt belátni,hogy lehet jobb lenne tovább lépni,mert jobb nem lesz már ha nem változik. Nekem is kellett változnom és én tettem is érte.
2011. okt. 25. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!