Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még köztünk valami?

Figyelt kérdés

5 éve ismerem

egyszer már voltunk együtt , de valamiért szakitottunk aztán haverok maradtunk..és úgy is viselkedtünk..de mostanában érzem ,hogy nem úgy néz rám mint barátjára és énsem úgy nézek rá mint haveromra

nemtudom,hogy mit tegyek..félek megkérdezni,hogy mit érez irántam és sztem ez igy kicsit ciki lenne..:-s

MIT TEGYEK??

15/L


2011. okt. 25. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
csak legyél vele kedves és mutasd ki, hogy szeretnél több lenni mint egy szimpla barát :) nem kell feltétlenül mondani neki csak mutasd ki egyszerűen és ha többet akar akkor majd ő lép! :)
2011. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 éve ismered. Tehát a homokozóban egy lapátért nyúltatok és közös homokvár építésébe fogtatok.

Nem az a lényeg mióta ismered.


Szerintem intézd úgy a dolgokat, hogy csak kettesben tudjatok beszélni. Elmehetne a téma kicsit felétek. Legyen nyugodt a környezet és "romantikus". Ha akar valamit, így lépni fog, nem kell, hogy te mássz rá. Maximum utalni rá. Vagy egy spontán kérdés: most akkor mi van köztünk? Ha lép, lép, ha nem, akkor nem lesz semmi komoly köztetek.

2011. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem pedig kérdezd meg, mit érez irántad, nekem őszintén válaszolt, bár én pont azért kérdeztem meg, mert tudtam, hogy belém van esve, és tisztázni akartam... :// De szerintem ha régóta jó haverok vagytok, akkor simán megkérdezheted poker-face-szel :DD
2011. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!