Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tündérmese vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tündérmese vagy tényleg létezik? Hisztek az igaz szerelembe?

Figyelt kérdés
17 évemhez közeledve megtaláltam a páromat egy életre, Ő most 20 éves és a komoly kapcsolat híve. Eljegyzés, házasság,gyerek,közös élet! Egyszerűen tudjuk,hogy egymásnak lettünk teremtve! Leszögezném, nincs rózsaszín felhő, se semmi hasonló, csak mély szerelem! Mindketten régimódian lettünk nevelve! Egymással veszítettük el a szüzességünk és ez egy életre szól! Csak velem esett meg ez? Vagy más is ilyen szerencsés? Olyanok hozzászólását várom aki hasonló cipőben jár vagy reményt keres egy ilyen pár megtalálásához!
2011. okt. 25. 23:31
1 2 3 4 5 6
 1/58 napietus ***** válasza:
100%

van ilyen, láttam a saját környezetemben is. ritkán, de összejön néha. azért önmagad védelmében nagyon ne éld bele magad, csak hagyd, hogy történjenek a dolgok. ha úgy lesz, ahogy reméled, akkor jó, de ha nem akkor nem törsz össze annyira, ha nem veszed annyira tutira az egészet mint azt, hogy holnap szerda lesz. szóval bízz Istenben, de azért tartsd szárazon a puskaport. reménykedj a legjobbakban, és tegyél meg mindent, hogy úgy legyen, de legyél felkészülve a legrosszabbra is.


296n

2011. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
32%
Ne aggódj majd elmúlik! Üdvözlettel: az élet.
2011. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 napietus ***** válasza:
29/n akart lenni.
2011. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
93%
nem "szerelembe" hanem szerelemben !! Tudod,, hinni valamiBEN, nem valamiBE szoktunk... -.-
2011. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy örökké tart a kapcsolatotok? Tudod hány kapcsolat végződött szakítással és válással, ami ugyanígy kezdődött? Ráadásul mivel egymással veszítettétek el a szüzességeteket, előbb-utóbb az egyikőtök elkezd majd vágyódni egy másik nő/férfi után. Hajtani fogja a kíváncsisága, hogy milyen lehet mással. Nem véletlenül szokták mondani, hogy fiatalkorban kell kiélnünk magunkat.

Úgyhogy egyáltalán nem vagy szerencsés. 22F

2011. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, csak az a baj hogy a szerelem sajnos elmúlik, előbb vagy utóbb. Ha más nem a halálos ágyon múlik el.
2011. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

Természetesen tisztában vagyok vele,hogy rizikó is van benne! Hisz az életben semmi sem biztos teljesen csak a halál.

De én hiszek benne! Gondoljatok bele, sok ember hisz például Istenben élete végéig. Mi ugyanígy hiszünk a szerelmünkben!

De mindenkinek más a tapasztalata!

A nyelvhelyességi hibámért elnézéseteket kérem, Joe, köszönöm a figyelmeztetést!:)

Viszont egy dolgot nem értek,igen az emberek realista hozzáállása a dolgokhoz oké, de hol a hitetek?

2011. okt. 25. 23:45
 8/58 anonim ***** válasza:
36%

"Viszont egy dolgot nem értek,igen az emberek realista hozzáállása a dolgokhoz oké, de hol a hitetek?"


Ez a világ a realitások világa, nem a hiteké... 22F

2011. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 napietus ***** válasza:
hol a hitem? én Istenben hiszek és önmagamban. egyébként a realitások biztos talaján állva élem és értékelem az életem.
2011. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
90%
A hit az olyan mintha letakarod a falon lévő lyukat egy plakáttal, szebb lesz tőle de a lyuk ott marad
2011. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!