Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a mai világban ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a mai világban ilyen? Vagy ez csak tündérmese?

Figyelt kérdés

Tehát,van köztetek olyan,aki 14-15 évesen ismerte meg a szerelmét,és most,sok év múlva ugyanezzel a személlyel boldog házasságban él?

Mondhattok példákat ismerőseitek köréből is.Érdekel a téma,mert szerintem manapság ez nagyon ritka dolog,s egyben egy óriási kincs is.

Kort légyszíves írjatok!


L/18


2010. febr. 28. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ritka, lehet. De szerintem ez nem a "mai világtól" függ, hanem az emberektől.

Hiszek az igazi-ban és ha valaki az igazit fiatalon találja meg, akkor kitart nekik, de mondom, ez mindkettőjüktől függ.

Én 8 hónappal ezelőtt találtam meg. :)

L19

2010. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

igen!:)

a tesóm 16 volt a bnője pedig 13 és már 6 éve 1ütt vannak és ha minden jól megy jövőre összeházasodnak:)

2010. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én tapasztalatot nem tudok erre mondani. Én nem hiszek abban, hogy valakit találok ebben a korban (bár már 18 vagyok) és vele fogom innentől kezdve leélni az életem. Ehhez még én is fiatal vagyok. Abban viszont hiszek, hogy most vele vagyok, egyszer szakítunk, szerzünk más tapasztalatokat, majd végül mellette kötök ki, és ő lesz a férjem.:)
2010. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én így 14 hónap után már simán bevállalnám az esküvőt...:) Nagyon szeretem.


Ismerek egy ilyen párt.

14-16 évesek voltak mikor összejöttek. Most pedig 25-28 évesek,és 1 éve házasok is.:)

2010. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm 19 volt, mikor összejött a 16-17 éves barátnőjével... :) Álompár voltak, tökéletesen összeillettek... A lány 21 lehetett mikor összeházasodtak.


5 éve váltak el.

2010. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 voltam ő 16 most márciusban lesz tíz éve hogy együtt vagyunk.Súrlódások szoktak lenni hol nem de nem kívánunk változtatni szóval maradunk egymásnak remélem örökre.Ja igen 5 hónapos a kisfiunk.
2010. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kolléganőm 18 éves korától ugyanazzal a partnerrel van. Gyerek, házasság stb.

Haverom szülei meg 15 éves koruk óta.

2010. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Az én apum 15 anyukám meg 14 éves volt amikor megismerkedtek. 21 évesen összeházasodtak, és ma is ugyanúgy szeretik egymást mint annak idején. Azóta eltelt 29 év:)
2010. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Két párt ismerek, 15, 16 évesek voltak a lányok, a barátjuk 20 körül. 8-9éve együtt vannak és még mindig boldogok.


Mérhetetlen szomorúsággal tölt el, hogy nekem miért nem sikerült ilyen fiatalon :(, meg az is, hogy még senkim nem volt.

18/L egy hónap múlva 19 :(

2010. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

24/Lány A környezetemben, akik fiatalon találtak egymásra és hosszú járás után összeházasodtak, 90%-ban válás lett a vége.....

Én már 5 éve vagyok a barátommal, viszont 14 éves koromtól kezdeve végigkísérte a párom az életemet, szinte minden évben összejöttünk majd szakítottunk..... végülis most együtt vagyunk és nagyon szeretem! Remélem ez egy életre szól nekünk!

2010. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!