Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem jelent semmit, ugye?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki egy nagyon kedves barátom. Ő azt mondja, hogy neki én vagyok a legjobb barátja, egy rakat dolgot csak egymással beszélünk meg, senki mással... De mostanság nagyon furcsán viselksedik. Csak dícsér, hogy mennyire szép vagyok, mennyire érzéki, meg hogy a személyiségem is milyen érett, felelősségteljes,  meg hogy mennyire szeret velem lenni, konkrétan folyton azzal nyüstöl, hogy mikor találkozunk megint... Én nagyon örülök, hogy ilyennek tart meg hogy szeret velem lenni, de ezek a megjegyzések egyre gyakoribbak, egyre erősebbek... Kérlek nyugtassatok meg, hogy csak barátként tekint rám!!!:(
2011. okt. 26. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha megváltoztak irántad az érzései, barátságról egyfajta szerelemre, akkor azt csak te derítheted ki , és csak te tudsz rájönni, csak te érzed, te vagy vele kapcsolatban, amiket leírtál azok pusztán a jelei lehetnek ennek, de nem feltétlenül szerelmes
2011. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amióta a barátod,beléd van zúgva,csak eddig bírta leplezni! Nem tettél vmi olyan dolgot felé,ami kicsit bíztathatta volna?:S

20L

2011. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem... Már az elején letisztáztam magammal, hogy Ő nekem egy nagyonjó barát, és nem ebből nem is lesz olyan jellegű kapcsolat. Én ehhez mindigis tartottam magam, de aztán előjöttek ezek adícséretek, megjegyzések, és most itt tartunk...:S
2011. okt. 26. 17:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk így jobban belegondolva azóta méginkább ilyen, amióta megcsalt a barátom. Mondta, hogy ha egyszer a keze közé kerül az exem, megbánja, hogy megcsalt... De ez nem kiváltó ok..:S
2011. okt. 26. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!