Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi történt, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történt, miért ilyen? ( lányok fiúk válaszát is várom! )

Figyelt kérdés
pénteken találkoztam egy sráccal egy buliban, és totál elvoltunk, egész este együtt voltunk, nem is engedett el maga mellől.aztán másnap írt, hogy elmehetnénk egy 'páros randira' az egyik barátjával meg a barátnőmmel. el is mentünk, és nagyon jó volt, pedig nem vártam. utána hazakísért, kedves volt, és látszott rajta,hogy neki is tetszett az este. nem vagyok naív, nem vártam sokat hétfőn, de a suliban még köszönni is alig hajlandó. és nem értem, mi történhetett. elég sok attrocitás ért bennünket a hétvégi miatt.pár haverjának is bejövök, az egyik már régóta oda van értem. lehetséges,hogy ezért?
2011. okt. 26. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt vele kellene megbeszélni,itt csak találgatni lehet.
2011. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele! Semmit nem veszíthetsz, ha belegondolsz. Nagyon szurkolok neked, ha te jól érezted magad, és ő is, akkor biztos jó páros lennétek:) A kapcsolatok alapja a kommunikáció, tehát ha valaki bajod van, azt nem jó magadban tartani. Ez az oka, hogy sokan sajnos szétmennek. Biztos, hogy nem csak játszott, szerintem. Beszélj vele, és ne csak úgy a szünetben kapd el, szerintem ezt nem fogjátok lerendezni ilyen gyorsan. Ha gondolod, majd írd meg mi történt, engem érdekel, persze nem kötelező.:) szigonyreka@freemail.hu
2011. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jólesett:) csak az a baj, hogy nem tudom miért csinálja, és nem akarom, hogy levakarhatatlannak tűnjek. szeretnék vele beszélni, csak kellemetlen lenne, ha nem csak félreértés lenne,hanem komolyan le akarna koptatni. ezért nem tudok dönteni :s
2011. okt. 26. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!