Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azoknak a válaszát várom akik...

Téékáá kérdése:

Azoknak a válaszát várom akik már kaptak el valami betegséget kedvencüktől! Mit? Hogyan? Mi történt utána?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt egy ékszerteknősöm gyerek koromban. Furcsa lett a páncélja, pedig mindig tisztán volt tartva. Elkaptam tőle egy vírust, amitől majdnem megvakultam. Évekig visszatért, de szerencsére kinőttem. A teknős belepusztult.
2011. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem semmi..de gondolom elég egyedi!Virus nemvére nem emlékszel?
2011. máj. 26. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Macskától pl csak bőrgombát és férgeket lehet elkapni, de egyik sem vészes. Féreghajtó/bőrgomba kezelés mindkét félnek, ennyi :)
2011. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a tesóm kutyájától kaptam el valami gomba fertőzést, rengetegszer volt hogy én vittem el sétálni mivel ő nem ért rá, és akkor lehetett ez. kb fél évig szenvedtem meg havi 2-3 alkalommal kellett bőrgyógyászhoz járnom hogy ez a krém meg ez nem jó aztán felírt valami receptre elkészíthető cuccot amit persze csak 25 km re arrébb lévő nagy városban tudtam ki váltani, de legalább elmúlt.
2011. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szerencsés!:S... kutyával mi lett?
2011. máj. 26. 22:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Második válaszoló téved, ismerek egy nőt aki azért lett meddő mert gyerekkorában a macskától elkapott valami fertőzést. Gyereke nincs, de azért macskája a mai napig van.
2011. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!


Rokonom kapott el valamilyen férget a kutyájától, ami betokosodott a májában. Nem is vette észre, csak egyszer rosszul lett a villamoson. Meg kellett műteni, és a hólyagokat/tokokat kiszedni a májából. Pedig nem volt elhanyagolt a kutya, gyönyörű kaukázusi, minden évben féregtelenítve.

2011. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
toxoplazmózist
2011. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsanat a tp-rol megfeledkeztem de azt rendszerint eszre sem vesszuk, enyhe nathanak tunik max. Nincsenek tunetei kulonosebben olyat meg nem hallottam h vki meddo lett vna. Terhesekre veszelyes. Amugy sztem nem macskatol kapta el hanem hustol. Macskatol csak akkor lehet ha tobb mint egy napig aszalta a szarjat majd a szajba vette. Altalaban nem jol atsutott hustol kapjuk el.
2011. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kicsit off:

nálunk pont fordítva történt. a tacskó elkapta a torokgyulladásomat, sokat köhögtem, de hiába szellőztettünk akkor is:S

én állattól még nem lettem beteg.

2011. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!