Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarnia kéne? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarnia kéne? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A csajom (18) a legjobb barátnőjével smárolt egy buliban. Azóta már kétszer előfordult ez, de már józanul. Engem viszont ez nem zavar egyáltalán, el is mondta nekem, én is, hogy ez engem nem bánt, sőt! Titeket ez zavarna vagy esetleg velem van baj?
2011. okt. 26. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még kérném is.
2011. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csináljátok hármasban
2011. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hehe. De egyébként komoly a kérdés, meg ha nem is annak látszik és a kapcsolatunk is komoly, lassan 1 éves.
2011. okt. 26. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Egy nővel csak másabb.
2011. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha a barátnője jól néz ki kérdezd meg hogy van-e kedve hármasban csinálni. ez nem vicc, ez halál komoly :)

nagyon jó trickliket lehet így csapni :D

tuti ötlet, ennél jobb esélyed úgyse lesz erre máskor

2011. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy gondolom, hogy minden kapcsolat egyenértékű, mindegy, hogy fiúxlány, fiúxfiú, lányxlány... Tehát nálam ez egyszerűen egy baromi nagy megcsalás lenne és repülne azonnal.
2011. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Miért lenne baj? Engem sem zavarna mert nem látnék benne konkurenciát, és egy női test nem szennyezné be a barátnődet csak egy másik férfié. :)

Mellesleg kinéz ott egy jó kis édes hármas. :)

27F

2011. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy elszaladt az idő...

Már 2020. van és vírus...

2020. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ja...
2020. nov. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!