Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Butaság lenne levelet írni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Butaság lenne levelet írni a volt barátomnak?

Figyelt kérdés

szakítottunk kb 2 hónapja és arra gondoltam, hogy írok neki egy olyan levelet amibe leírom azt, hogy számíthat rám ha gondja van. Csak olyan furcsa, hogy hiába telt el 2 hónap mégis valahol nagyon hiányzik és vágyom rá. Hiába próbáltam ismerkedni más srácokkal, mert ugye akkor könyebb a felejtés de nem volt velük jó még csak találkozgatni sem. Tudom sajnos, hogy végleg el kell felejtenem őt de iszonyatosan nehéz. Egyszerűen úgy érzem, hogy nélküle nem jó semmi. A barátnőm megtud nevettetni de vele is olyan ritkán találkozom leginkább egymagam vagyok és így sokkal rosszabb átvészelni a hiányát. Mit tennétek a helyembe?

18/L


2009. máj. 4. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bánatodon/fájdalmadon idő, humor, más pasik, az akaratod és kitartásod, sok jó program segíthet. Azonban ha úgy érzed az alábbi felsorolásba beletartozik a levélírás is, akkor nyugodtan.


De feltehetőleg a volt pasid is rá fog jönni ( ha eddig nem ), hogy mennyire szereted még. Ennek te örülnél, vagy mindegy? Esetleg ha egyet elküldesz, később nem fogsz még egyet és még egyet? Így viszont nehéz lesz elfelejteni és a barátság rovására (is) mehet.


Csak pozitívan!


Sárky

2009. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem írd meg azt a levelet ha már le tudod írni az érzéseidet az már fél siker a gyógyulás felé... a srác ha egy kicsit is normális nem fogja butaságnak gondolni ha meg igen akkor nem érdemli meg h egyáltalán foglalkozz vele
2009. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Hat csak azt tudom mondani,ha tenyleg ugy erzed ird meg a levelet,de biztosan jo az,h a fiu is tudni fogja,h meg mindig oda vagy erte?

Persze ismerkedni tok jo,de nem kell feltetlenul masik pasi karjaiba menekulni,hidd el jonni fog olyan akinek Te kellesz.

Nekem is volt ilyen,h a fiu kidobott,es utana nagyon nehez volt tultennem magamat rajta,de ahoz nekem kellett,h kimozduljak otthonrol,baratok,csalad stb.

Ezen szinte mindenki atmegy amin most Te is,es ugy erezzuk akkor,h itt a vilag vege,de aztan kiderul kesobb,h megy tovabb minden es ratalalsz majd az igazira.

2009. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem nem biztos, hogy jó lenne az ha tudná is, hogy még odáig vagyok érte. De szerintem tudja is, de semmi nem változott. Jó annyi, hogy egyszer amikor találkoztunk úgy 2-3 hete akkor tett egy olyan kijelentést, hogy béküljünk ki és majd ő is meg én is megyek hozzájuk de ne mondjuk azt, hogy együtt vagyunk ami szerintem már csak részlet kérdés lett volna. Én arra gondoltam, hogy azért nem akarja,hogy azt mondjuk hogy együtt vagyunk mert ha nem mondjuk akkor valahol azt érzi, hogy nem kötött sehol. Persze hozzá tette azt is, hogy ne csaljuk meg egymást de én nem fogadtam ezt el így. Lehet hogy nagy hiba volt. Viszont nem szeretnék kilépni teljesen az életéből de felejteni is sokkal nehezebb ha néha beszélek vele. Ez egy ördögi kör és nem tudok okos lenni. :(
2009. máj. 4. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Testvérem hasonló kapcsolatban van, egy szünet után. A párja nem akart azonnal fejest ugrani és nem akarta kijelenti, hogy "oké akkor mi most egy pár vagyunk". Szerette volna, ha minden magától alakul és nem mondták egymást egy párnak, csak barátnak és mégis most is együtt vannak.


Nem lehet, hogy a pasid is ilyesmit akar(t)?


Sárky

2009. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincs, hogy mit akart. Előszőr csak szex kapcsolatot akart volna de aztán mondtam, hogy arról szó sem lehet. Aztán meg jött ez a variáció. Nem tudom, hogy mit akar mert azt mondta, hogy barátnőt nem akar mert jó neki a szabadság. De kibékülne velem. Azóta párszor beszéltünk de msn-en mindig bunkó személyesen meg tök normális. Nem tudom, hogy mi tévő legyek.
2009. máj. 4. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!