Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintek szeret ez a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hellosztok kérdése:

Szerintek szeret ez a lány engemet?

Figyelt kérdés

Már több mint 3 Hónapja együt vagyok bnömel és nem tudo el dönteni hogy szeret e vagy sem! mert így amikor vele vagyok akkor hátt érzem hogy szeret. Meg minden de Pl: a multkor is kirja hogy facebookra hogy este hogy aki aludna velem az lájk és én meg le osztotam meg és le törölte a kiírást de viszont meg kérdeztem és azt mondta hogy azért írta ki hogy unatkozot meg ijenek kíváncsi volt hányan lájkolják! De ha szerettt akkor nem érdekelné hogy hány embernek tetcik meg ilyenek nem?? meg hátt pl: volt egy olyan hogy mostanába néztem az üzeneteit és hát kiderült hogy volt egy pár olyan beszélgetése 2 hónapra vissza meröleg hogy pl a amikor ösze jöttünk az nap volt az hogy az egyik csávó írta neki hogy tecik meg minden szeretne talizni vele ö meg mondta hogy jo oké felölem gyere átt és talizunk de azt nem írja az üzenet hogy mikor írta pontos idöt lehet hogy az ellöt reggel volt mi ellöt ösze jöttünk azt nem tudom! meg hátt Pl:mikor kiírta azt hogy ki aludna vele és elkezdtem veszekedni vele leg elöször ez volt a válasza:De abba mi a rosz ha megakarom tudni h kinek tetszem?


meg régen miellöt nem voltunk együt kivolt téve a telo száma és még akkor se vette le a számát amikor ösze jöttünk én vettem le mert öt nem érdekelte nem fogozot vele! jó nem mondtam neki soha hogy vegye le de akkor is szerintem ez magátol értetödö ha szerelemes vagyok hogy le veszem a számom más ne hívjon nem????


2011. okt. 27. 15:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
DE az Üzenet Utána nem folytatódot meg azt mondja nem találkoztak! a csávó val semi nem volt!
2011. okt. 27. 15:35
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tégedet, tezsvír!
2011. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
utálom ezt a szar fészbúkot, mindent tönkretesz. miért nem szeretne attól még, h poénból kiírt vmit?? :OO csomóan csinálják ezt. ez csak poén, nyugi
2011. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Esz mi nem tuthattyuk testvír!!:)
2011. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Meg Mindig mondja hogy más nem kellene neki csak én meg szerettt tiszta szivéböl meg ijenek! tett jó dolgokat is amivel be bizonyította hogy szerett pl elöször nem akart átt jönni hozzám szakitotunk és rá egy napra írta hogy szeret meg minden béküljünk már ki meg ijenek és átt jönn hozzám meg ijenek és így is volt hogy átt jött! de szerintek szerett vagy csak szórakozik?? vagy nem tudja ki mutatni az érzéseit??? szerinted mivan?? ösze vagyok nagyon zavarodva ö meg csak azt mondja szerett nagyon meg ijenek szerintetek ténleg szerett???
2011. okt. 27. 15:39
 6/17 A kérdező kommentje:
de Pl hátt most ha szeret akkor mé érdekelné hogy az hogy kinek tecik???
2011. okt. 27. 15:41
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem le akar váltani valaki olyanra, aki tud helyesen írni. -.-"
2011. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!

Ne akadj ki ilyen apró dolgokon, mert a végén megunja, és dobni fog!

2011. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hátt de most érted miröl van szó ha szereted akkor mé érdekli hogy kiknek tecik én arra gondolok hogy nem szerett de szerintetek?? szeret vagy nem?? így vki vm hasonló cipöbe csak járt már vagy véleményetek van! azt írjátok má le! de ne a helyes írásomat az tudom nagyon rosz!
2011. okt. 27. 17:01
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol marad a bizalom, ami a szerelemben alap dolog. Amugy meg minden lany szeret tetszeni az egesz vilagnak.
2011. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!