Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret még? (bőv lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Megőrülök a barátnőmért.

Ezt tudja is hogy nagyon szeretem.

Csak amik megvoltak a kapcsolat elején, hogy megcsörget telefonon (ha ne is hív fel), vagy az esti msn es, vagy hasonlo beszélgetések el-elmaradnak...

Nagyon szeretem, még soha senkit nem szerettem ennyire, és attol félek visszaél ezzel...:(

Régebben minden nap beszéltünk, csörgetett, hívott, akár annyira is, hogy csak menjek fel és beszélgessünk.

Most meg már semmi nincs...:( kb 3 naponta beszélünk...és ez nekem nagyon kevés..

miközben tudom, hogy minden este a gép előtt ül...beszélget, ez si biztos, csak nem velem.

Mielőtt jönnétek azzal, hogy hagyjak neki életteret, távkapcsolat az egész, kb csak hétvégén találkozunk.

Ráfogja a sulira hogy stresszes, és fáradt, jo lehet benne valami, de nemhiszem el, hogy napi fél orát nem tudna beszélgetni vagy valami...

Nagyon szerelmes vagyok belé, de félek, hogy ha ez így megy tovább, nem fogom bírni, és nekem kell szakítanom vele...:'(

Most is könnyekkel küzködvén írom ezeket, elég annyi hogy csak rágondolok, hogy elveszítem, és máris sírok, pedig nem vagyok az a nyüzüge, érzelmi roncs gyerek, de egyszerűen Ő ezt váltja ki belölem...


19/F

18/L

fél év


2011. okt. 27. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

sajnálattal közlöm h távkapcsolat tehát másra kacsingat hétköznaponként vagy csak kezdi elvesszteni a kedvét hétvégén ülj le és beszélj vele mint egy férfi ne pedig picsogj sok szerencssét :S

20/F

2011. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj, de amit leírtál az elképesztő! Nőként mondom neked ez a magatartási forma amit tanúsítasz nem vezet sehová. Eleve a távkapcsolatok halálra vannak ítélve( nem lehet senkitől elvárni, hogy kitartson melletted), a másik hogy nem szabad senkit sem megfojtani érzelmi kitöréseinkkel, főleg úgy hogy érzelmileg teljes kitárulkozol előtte. Amit leírtál számomra már-már egyfajta beteges ragaszkodás a másikhoz. Ami nem vezet sehová. Hidd el nincs olyan kapcsolat ami annyit érne, hogy lelkileg bele betegedjünk!

Nagyon fiatal vagy még! Előtted az élet! Fogsz találni közelebbről is barátnőt!

2011. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem már megtörtént ez a lelki fájdalom...:(

De egy biztos. Az éltembe soha többet nem leszek szerelmes! Elfutok előle, vagy bármi, de soha többé...mert egyszerűen nem éri meg...a józan eszem és a racionális gondolkodás ellene szól...

2011. okt. 28. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!