Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőmnek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőmnek is tetszik.

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy a barátnőmmel egy fiúba estünk bele. Nem vagyunk beszélő viszonyba a sráccal de köszönőbe igen.. A tag tudja hogy tetszik nekünk..:( Am nagyon fura srác..alig beszél nagyon visszahúzódó..Mit tegyünk? Tudjuk hogy a tag kell válasszon de azért mégsem állhatunk oda s há hogy:-szia beléd vagyunk esve melyikünkkel akarsz járni?:$ Mit tegyünk?
2011. okt. 27. 17:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de most valami normálisabb válasz? ó olyan nyomi örüljön hogy kap csajt magának:P épp most nekem egy ilyen csendes kell mert már elegem van a nagyképű...mert mindig csalódtam..
2011. okt. 27. 18:08
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Előre sajnálom szegény"tagot" ha téged választ (bár sztem a barátnőd sem különb) :D Hülye kis ribancok vagytok! XD
2011. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 menta34 ***** válasza:
44%

na még egy:


Hívjátok együtt lakásra, hogy valami hibát segítsen megcsinálni a gépen. Utána meg kérdezzétek meg, hogy cserébe a segítségért melyikőtöktől kér egy csókot :DD

2011. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
utolsó:ez jó:))
2011. okt. 27. 18:17
 15/20 anonim ***** válasza:
10 éves cukiság :)) arany bogaram, ha visszanézed ezt a kérdést kb. 3 év múlva úgy kineveted magad, mint a sicc :P
2011. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14 vagyok BAZZ!! áprilisbe 15:D
2011. okt. 27. 18:50
 17/20 anonim ***** válasza:
87%

"de most valami normálisabb válasz? ó olyan nyomi örüljön hogy kap csajt magának:P épp most nekem egy ilyen csendes kell mert már elegem van a nagyképű...mert mindig csalódtam.."


Vegyél már vissza, hülye kis ribanc? Kell a srác, erre lehordod, hogy nyomi, meg örüljön, hogy kap csajt. A leírás alapján egy normális, visszahúzódó srác, akinek nem kellenek az ilyen hülye, éretlen k.rva sarjadékok. Olyan pedig nincs, hogy választani kell. Nem kelletek neki és kész. Vagy ha eléd állítanék, egy 130 kilós kopasz állatot, vagy egy 160 centis 40 kilós kocka gyökeret, hogy válassz, akkor kik választanál? Tanuljál inkább. Neked nem egy kedves srác kell, hanem egy agresszív állat, aki az első ilyen hülye megnyilvánulásodra jól pofán b.sz.

2011. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%
mi lett BAZZ? Megkaptad a "tagot" ? :DDDDDDDD
2013. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Dynki válasza:
Úgy gondolom, hogy egy barátság ezerszer fontosabb, mint bármelyik fiú, akivel még csak beszélő viszonyban sem vagytok, csupán köszöntök egymásnak. Képzeld el, mi lenne, ha a srác és a barátnőd összejönnének. Biztosan neheztelné rá tudat alatt, és nehéz lenne utána újra ugyanúgy viszonyulnod hozzá, mint előtte. És ez ugyanígy fordítva. Véleményem szerint, ebből nem sok jó sülhet ki, én nem kockáztatnám a barátságomat.
2014. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló: azt is mérlegelni kell, hogy barátokat könyebben szerez az ember magának mint komoly kapcsolatra pasit vagy csajt
2016. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!