Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem egy srác, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy srác, de a Legjobb Barátnőmnek is! A srácnak mindkettőnk tetszik és nem tud választani köztünk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mondd h neked nem kell mert láttál már jobb pasit is

ez rosszul fog esni a pasinak.

de nem veled jön össze majd cseszi a csőrét h te kellesz neki mert nem vagy könnyűvérű és olyan ribanc aki összevesszik a barátnőjével ez miatt

aztán sírj két hét után h jajj de szemét mocsok volt meg minden hagyd hogy megvígasztaljon és mondd neki h te sokkal jobb pasi vagy nálla és bánod hogy nem harcoltál érte

ekkor ha jobban bejössz neki mint a barátnőd dobni fogja és rád hajt

én ezt csináltam 8 éve és 2 éve házasságban élek vele :D

2009. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most 8 vagy 2 éve vagy 10 éve élsz házasságban vele?:D
2009. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Használj írásjelket:D
2009. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te hülye vagy. 8 évvel csinálta ezt amit leírt, aztán 6 évre rá megházasodott és 2 éve házasságban él. ez komplett hülye :S
2009. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye. Ha valaki ír valamit, tanulja meg a magyar helyesírást.
2009. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

8 éves csináltam ezt a férjemmel

ás 2 évvel ezelőtt összeházasodtunk mit nem értesz belőlle

amúgy tudja a sztorit jót nevetett rajta de nem érdekli mert belémszeretett

2009. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az írásjelek hiánya valóban zavaró és undorító a sok analfabéta a weblapon de aki akarta megértette pff...


A barátnőmmel én sem vesznék össze egy pasi kedvéért sem de azért 1. módszere elgondolkodtató.


De gondolom van még néhány másik 14 éves hím is a környéken, nem? És nem bántani akarlak csak mérlegelj, ki mennyit ér.

2009. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. nekem ez olyan fura helyzet. Szerintem az a srác direkt élvezi, hogy két barátnő odavan érte és érte versengnek. Ha nem tudna dönteni engem onnantól kezdve lehet nem nagyon érdekelne, mert azt feltételezném, hogy csak szórakozik. Velem meg ne szórakozzon senki.

Ráadásul annyira szerintem akkor egyikőtök sem tetszik neki, ha nem tud választani. Jól néztek ki mind a ketten, menő lenne járni, meg menő a helyzet. Ennyi.

2009. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát köszi mindenkinek a hozzászólásokat, most nem rég változott minden!! Döntött a srác, és engem választott =D

Nem tudom mit fog mondani a Legjobb Barátnőm erre. Szerintetek eltitkoljam előle??? De amúgy nekem tetszett meg először, szerintem a Barátnőm csak pasit akar!! =/ légyszi írjatok!!

2009. dec. 22. 22:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne titkold, sürgősen ülj le vele megbeszélni a dolgot.
2009. dec. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!