Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan csináljam? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan csináljam? :S

Figyelt kérdés

Az van,hogy van egy fiú a suliban,aki nagyon tetszik.Annyi a probléma,hogy van egy barátnője,aki egyébként nagyon messze lakik tőle...

Egy csomószor szemeztünk,sokszor van a közelemben,mindig összemosolyog a haverjaival,ha éppen ott vagyunk.Szerintem tetszem neki...de mivel van barátnője,ezért nem tudom,hogy ez tényleg így van-e vagy csak beleképzelem...

Szeretném,ha lenne valami közöttünk,de nem tudom,mit csináljak és hogyan,hogy ne égjek be...

Kérlek segítsetek!

Köszi előre is.:)


2011. okt. 27. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rám gondolsz,gyere oda hozzám és beszéljünk,ha az vagy akire gondolok meg fogom csalni a barátnőmet érted!

Várlak :P

2011. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha van barátnője akkor hagyd békén..
2011. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam,most nem viccelek ez komoly
2011. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és írd le a monogrammod :D hogy megnyugodjak :P
2011. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Don Kartács válasza:

Attól hogy nézzed még nem lesz orgazmusa :P Ezért menj oda hozzá beszélgess vele lehet nem is az eseted Az meg baromság hogy ne zavard ha tetszik neki a párja úgy is leszögezi hogy neki ő kell Ha nem akkor van esélyed és akkor a másik illetővel probléma van

2011. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak üzenem,hogy nem hiszem,hogy az vagyok akire gondolsz,mert szerintem nem én vagyok az egyetlen ,akinek ez a problémája...:D de hogy megnyugodj,a monogramom S.Zs.;én 16,a fiú pedig 17 éves.


És köszönöm a válaszokat!:)

2011. okt. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!