Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam, hogy senki ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alpok kérdése:

Hogy csináljam, hogy senki ne bánja meg?

Figyelt kérdés

A barátnőm, ( nem szeretném elmondani a nevét ... legyen mondjuk X)X, szerelmes egy pasiba, ( pl.: Y )Y-ba. Ő viszont jár már egy csajjal, aki az X volt legjobb barátnője... Mellesleg én is nagyon jóban vagyok vele.

Szeretnék valahogy X-nek segíteni, hogy a másik csajt ne sértsem meg, és a pasi se utálja meg őket. Hogy csináljam meg?


2011. okt. 6. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ehh ilyenek vannak a matekkönyvemben
2011. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem hozd közös nevezőre őket! :D:D


Amúgy, szerinted X jobban illene a sráchoz? Vagy csak te bírod jobban? Ne akarjatok a pasi felett/ helyett dönteni. Amúgy ha nem több mint 17 akkor úgy is vége lesz a kapcsolatnak előbb utóbb.

2011. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dottorre ***** válasza:

Szerintem ez egy egyszerű 2 ismeretlenes egyenlet, aminek nem nagyon van -erkölcsileg megfelelő- megoldása.

Ha van neki barátnője, valószínűleg azért van, mert szereti, és nagyon nem illik belekotyvasztani semmit egy működő kapcsolatba. Tehát én azt javaslom, hogy ne segíts neki, inkább segíts neki mást találni.

2011. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 9. 10:00
 5/5 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok és jószívüek, de a csaj az Y-nal még nem is randizott meg nem látta őket senki
2011. okt. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!