Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Minden megváltozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Minden megváltozott.16/L

Figyelt kérdés
(7hónapja vagyunk együtt) Eleinte még ő küzdött értem, látszott hogy akar engem, de most hetente kb 3-4X veszekedünk, viszont vannak olyan napok mikor nagyon jól kijövünk egymással. A barátaim már hülyének néznek,hogy amikor megharagszik a barátom rám egy apróság miatt, akkor én képes vagyok órákon keresztül hivni őt telefonon, még ha kinyomja akkor is, és mindig én alázkodom meg előtte...Érzem hogy szeret, de sokszor azt is érzem hogy lesz*rja amit érzek mikor csunyán bánik velem. megbeszéljük a dolgokat, pár napig jó minden, de aztán ismét van valami ami közbe tesz. Mit tehetnék?? SOS :(
2011. okt. 27. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze van a teherbeeéshez????????????
2011. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xyzkds válasza:

aki szeret, az szeret PONT

szerintem beszéld meg vele, hogy, ha szeret, akkor miért vesztek össze (egyáltalán min vesztek össze???)

2011. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek ennyit törődni egymással? Max félórát érdemes egy emberre naponta áldozni. A pénz idő, és az idő pénz. Ennyi bonyodalomba kár belemenni még akkor is ha különleges pasiról van szó, de kétlem hogy igazán különleges lenne vagy hogy te is valami nemtom milyen cuki modell lennél. Szval tartsd be a 30-perces szabályt és nem lesz gáz.
2011. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg van egy olyan érzésem, hogy a barátod is járhatott itt gyk-n, csajozással kapcsolatos tippekért, és a sok ostoba f@szán kioktatta, hogy pontosan így kell viselkedni egy csajjal, mert erre gerjednek...

Bocsi, kicsit off volt.


Ami a lényeg: ezt vele kell megbeszélned nem velünk. Ülj le vele, és kérdezd meg tőle, hogy miért viselkedik így mostanában, mikor a kezdetekben kezesbárány volt.

A reakciójában megpillanthatod a kapcsolatod jövőjét.


21F

2011. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az előttem szóló jól mondja.egyébként sajnos én is olyan vagyok,mint te.próbálj kevesebbet foglalkozni vele,ne hívogasd,foglald el magad,tereld el a figyelmed valamivel,amikor úgy érzed hogy most minden áron beszélnetek kell.próbálj függetlenebb lenni.tudom,hogy nagyon nehéz,én is ezen dolgozom 18/L
2012. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!