Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Minden megváltozot...

Mit tegyek? Minden megváltozott, vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok!eddig minden gyönyörű volt..de tegnap este összekaptam a párommal,aki lelépett a haverjaival bosszúból..azt mondta hogy nem engedem sehová...de én nem mondtam neki ilyet!!nem is akart eddig menni..lényeg hogy éjszaka mikor hazajött akkor csúnyán vitatkoztunk mira ő a fejemhez vágta, hogy nem akar velem élni..!!!!!!!!!!!aztán sírtam, vígasztalt,azt mondta kicsúszott a száján idegből!de ilyen?most elment dolgozni,azt mondta majd megbeszéljük...hát persze..én meg itthon meghalok:'(:( mit tegyek?nélküle nem bírom..de lehet vele sem:(
2009. dec. 17. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hónapos terhes voltam, amikor ugyanígy összekaptunk, ne aggódj, nem lesz semmi baj, csak tiszta feszültek ilyenkor a pasik, még ha nem is vallják be. Tartanak a felelősségtől és attól, hogy jó apák lesznek-e. Valószínű tényleg csak idegből mondott ilyet, és ha megbeszélitek újra minden rendben lesz. Mondjuk az én párom nem csoda, hogy ideges volt, mert néha alaposan rendetlenkedtek a hormonok, amit ő is nehezen viselt:) Szóval ne keseregj, ha hazaért mindent megbeszéltek, és kibékültök! Drukkolok!
2009. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!én úgy elkeseredtem:(
2009. dec. 17. 13:16
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon úgy néz ki,hogy ez a 20. hét környéke mindenkinél nagyon gáz! :-(

Ha hazaér a párod üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat. Legyél türelmes vele és a párodnak szintén ugyanezt üzenem. Az ember terhesség alatt sokkal hamarabb elkezd veszekedni a másikkal és ebbe semmi különös nincsen.HORMONOK!

Igaz a párodnak nem gajdúlnak meg ilyenkor a hormonjai, de ő is sokkal feszültebb. A megfelelési vágy, a " Vajon jó apa leszek-e?" legalább annyira befolyásolja őket, mint minket a hormonok.

Beszélgessetek sokat és ha tényleg úgy érzitek, hogy külön jobb akkor döntsetek.

Szorítok értetek!

2009. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a biztatást!az a baj hogy szörnyen hamar elkezdek sírni...mint oviban:D és már sztem ezt is unja, de mit csináljak ellene??:S megvárom még elmúlik..mást nemtudok!:(
2009. dec. 17. 13:25
 5/16 anonim ***** válasza:
Ebben az időszakban sajnos sokkal érzékenyebbek vagyunk mi nők, és bizony előfordul, hogy a férfiemberbe nem mindig szorul annyi empátia, hogy ezt minden esetben tolerálni tudja. Ne gondolj szakításra, mindketten feszültebbek vagytok a kelleténél, meg fognak oldódni a problémák. Nálam az első trimeszter volt ilyen, a másodiktól kezdve végig repkedtem az energiától, remélem Te is hamar túl leszel ezen a nehezebb időszakon! Boldog babavárást! Egy 3 hónapos kislány édesanyja
2009. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne idegeskedj!Minden rendben lesz.Én is ugyanilyen érzékeny voltam a terhesség alatt.Naponta bőgtem még a legapróbb dolgon is.A férjem meg csak csodálkozva nézett.De hisz ő nem mondott semmi olyant...

Te is biztos mindent a lelkedre veszel.Ez ilyenkor már csak így természetes.

Boldog babavárást!

2009. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Babavárás alatt minden kismama (és kispapa) érzékenyebb a megszokottnál, ezért esetleg könnyebben össze is kapnak. Ez még nem biztos jele a szakításnak, hidd el! Mire a párod hazamegy, addigra próbálj megnyugodni, és szépen megbeszélitek. Ne aggodalmaskodj! Igyál egy jó meleg teát és pihizz! :) Meglátod, minden rendben lesz!
2009. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
:D 18 hetes vagyok, tegnap kaptunk össze, mondta, hogy ezt végig kell gondolnun, hogy mi legyen velünk... persze ma már hoz nekem meglepit, mondta, hogy szerzett valamit, amit nagyon szeretek. Nem kérdés, hogy mi legyen veletek, élitek tovább az életeteket, kis mosolyszünet és várjátok a babát! :)
2009. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy egyik kismama írta, hogy ők, az apukák is feszültebbek. Na az én férjem minden éjjel úgy csikorgatja a fogát, hogy az nem igaz. 16 hete csinálja kb. :) Utolsó voltam.
2009. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok!akkor nem csak én vagyok így?:S:) próbálok megnyugodni..ő is ezt hajtogatja:):( boldog babavárást!
2009. dec. 17. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!