Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Prűd, álszent, vagy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prűd, álszent, vagy normális dolog, amikor a feleségünket/férjünket/barátunkat/barátnőnket nem elégítjük ki mondvacsinált okok miatt?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy valaki beteg, vagy gyermekágyas, vagy bármi más e.ü.-i oka van, hanem amikor megtehetné, de kifogásokat gyárt, hogy ne kelljen szexelni. (Amikor a Kedves megkéri, hogy: ha nincs kedved a szexhez, akkor légyszi azért kényeztess. Arra is Nemet mond)

Ti mit gondoltok erről?


2011. okt. 28. 05:27
1 2 3
 1/22 menta34 ***** válasza:
44%
Ez simán szemét dolog és az ilyen megérdemli ha megcsalják.
2011. okt. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs kedvem a szexhez (tehát hogy nekem is jó legyen) akkor pláne nincs kedvem szivességből, vagy szánalomból kielégíteni a partneremet. Mindenki lehet fáradt, lehet szar napja, lehet olyan rossz kedve valamiért, hogy a háta közepére sem kívánja a szexet. Ilyenkor elég nagy tahóság tovább nyaggatni a másikat, hogy "jó neked nincs kedved, de engem azért elégíts ki..!"
2011. okt. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Elég baj.ja egy kapcsolatban a szex a legfontosabb! Ha a párodnak rossz napja volt,ideges,fáradt,akkor önzőség elvárni,hogy téged kényeztessen.

Inkább segítened kellene,hogy túljusson a problémáján,vagy békében hagyni.

Ha nincs étvágyad,akkor a párod kedvéért sem fogsz enni. Ez ugyanolyan dolog.

2011. okt. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem a magam élethelyzetét írtam le.

Tegnap volt egy kérdés, és kíváncsi vagyok, hogy mit gondolnak erről az emberek. Ki hogy gondolja és miért?

2011. okt. 28. 06:28
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
a másikat boldoggá tenni erről szól egy párkapcsolat, amelyikben ez nincs meg az tönkremegy
2011. okt. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A 2. és 3. válaszolóval értek egyet. Sosem értettem ezt, amikor azzal jönnek, hogy "ha nem fekszel le vele legalább orálisan elégítsd ki". Egyrészt az orális szex is szex, és ha nincs kedvem a szexhez, akkor annak semmilyen formájához nincs kedvem. Nekem sosem lenne pofám olyat kérni a páromtól, hogy elégítsen ki annak ellenére hogy nincs kedve. Én érezném magam szarul, hogy ő most ezt nem szívesen csinálja. A szex lényege, hogy mindkét fél örömét lelje benne, ha az egyiknek kínlódás, akkor semmi értelme.

Na meg ezt sem értem, miért lenne bármi is mondvacsinált ok? Az emberek szeretnek szexelni. És ha valamelyik fél valamiért nem akar, akkor nyilván megvan rá az oka, még ha más szemében az hisztinek is tűnik...

2011. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 /Anita_'94/ ***** válasza:
76%
Mi elég ritkán tudunk találkozni (sokszor csak hétvégenként), ezért szinte kizártnak tartom, hogy valami indokkal lekoptassam. Főleg, hogy addigra már én is rendesen be vagyok indulva. Néha összejön, hogy pont akkor van meg, de olyankor is le szoktam rendezni. Nekem ne maradjon még egy hétig begerjedve :D
2011. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 napietus ***** válasza:
100%
azért ez kettőn áll. annak is oka van, hogy "nincs kedve". mégpedig az, hogy a párja képtelen felizgatni, szóval akivel sorozatosan ilyen történik, az először magába/magára nézzen.
2011. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

És azért mer neki nincs kedve én szenvedjek a vágytól?(persze nem arról van szó,hogyha nagyon fáradt stb.)Azért nehogymár ne legyen képes egy kicsit a kedvemre tenni.

22l

2011. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 napietus ***** válasza:
100%
sztem az már rég rossz, ha valaki szívességből teszi. nekem úgy nem is kéne, engem szívességből ne d*gjon meg senki...
2011. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!