Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldön tanultam. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön tanultam. Egy sráccal szerelmesek lettünk egymásba. Csaltunk a saját barátunkat/barátnőnket otthon. Reménykedhetek, hogy együttlehetünk a külföldivel még az életben?

Figyelt kérdés

Fél évet tanultam külföldön, 5 hónapot a sráccal voltam (minden volt). Szerelmet vallottunk. Neki(25) egy 3 éves kapcsolata van, nekem a félév kintléttel együtt egy éves kapcsolatom. A barátom 5 évvel idősebb nálam, én vagyok az igazi neki, eszméletlenül szerelmes belém.

De én sajnos nem belé. Nagyon szeretem őt, de várok a sorsra, hogy hátha a külföldivel egyszer...Ő 3000 km-re lakik.

Vagy felejtsem el és koncentráljak az itthonira?

De vajon Ő megcsalt-e amíg én kint voltam???


2011. márc. 26. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a barátoddal, ő azzal biztosan jobban jár!
2011. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
egyetértek
2011. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tartjátok még a kapcsolatot?
2011. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép történet. Igazán romantikus, pláne az a fajta lazaság amellyel saját megcsalásodat kezeled, ugyanakkor féltékenykedsz arra a srácra akit megcsaltál és nem is szereted.


Hogy választ is kapj, a külföldi le fog sz*rni, a magyar meg elhagy miután rájön, hogy megcsaltad.


26/F

2011. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Luigi mondta meg a frankót!!! Egyetértek.

22/L

2011. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ribanc
2011. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, érzéketlen számító, rideg k*rva vagy. Ha azt írtad volna, hogy a külföldi kell mindenáron, azt mondanám, hagyd el a barátodat és élj vele. De így, hogy hát lehet, hogy nem jön össze, mert nagyon messze lakik, akkor jó lesz a mostani. Milyen hozzáállás ez. Ha nincs ló, jó a szamár is. NEm tudom milyen nemzetiségű a külföldi, de gondolom arab, néger, vagy más aljanép, aki gondolom párszor megk*rt és már a nevedre sem emlékszik, de meg is érdemled. Egyedül csak a barátodat sajnálom. Remélem hamar rájön, hogy milyen ember vagy és kidob a pi csába. Megérdemelnéd, hogy egyedül maradj. És akkor még csodálkoztok, hogy a férfiak nem nézik semmibe a nőket?
2011. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen, tatjuk a kapcsolatot, nem is kicsit. És tervezzük, hogy meglátogatjuk egymást. Ez tényleg szenvedélyes szerelem, és nem valami futó szexelések halmaza.


Én nem a barátomat bántom, csak feltételezhetem egy pasiról egyáltalán, ha 6 hónapig nem látja a barátnőjét, akkor az megcsalhatja/megcsalja?

2011. márc. 26. 19:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan szemét, mint te, akkor nem csalt meg. És rosszul tette.
2011. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
buta liba....
2011. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!