Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam a Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam a Nem Szakításon?

Figyelt kérdés

5 hónapig jártam együtt egy férfival.Nem volt veszekedés,vita sem közöttünk egyszer sem.

Rendes,figyelmes volt velem mindig,szavam nem lehetett rá tényleg és úgy érzem ezt kapta cserébe tőlem ő is.

Bemutattuk egymást a családunknak,barátoknak és kölcsönös volt a szimpátia mindenhol.

A szex is remekül működött,közösek voltak a jövőről alkotott terveink is.

Úgy egy hónapja együtt töltöttük a hétvégét,szintén minden rendben ment,aztán én hazajöttem és azóta se kép,se hang.

2 héten keresztül próbálkoztam,írtam neki SMSt,e-mailt,de semmi.

Én kis csacsi megijedtem,hátha valami baj,baleset érte,ezért felhívtam az édesanyját,aki közölte,hogy semmi baja,dolgozik és megkérdezte,hogy megkérje e majd,hogy visszahívjon?

Köszöntem,de nem kértem belőle.

Abból a fél tucat üzeneteből 2 hét alatt,bőven rájöhetett volna,hogy ezt szeretném,de bennem is van büszkeség.

Azóta eltelt újabb 3 hét és tényleg semmi.

Elfogadom,ha hibáztam,bocsánatot kértem volna,ha megbántottam,de még csak arra se vette a fáradtságot,hogy közölje velem az okot,hogy miért lett vége.

Én 30 éves vagyok,ő 32,tehát még csak gyerekek se vagyunk már.

Én még életemben nem találkoztam olyan pasival,aki ennyire fair lett volna egy kapcsolatba a-zig és ezt tiszta szívből írom.Na de a szakítás.

más lány egész biztosan nem volt a képben és még most sincsen,ezt az egyik közös barát 100%osan állítja.

Más is járt már így?

Túléltem már pár szakítást,de ezt piszok nehéz feldolgozni.

Aki járt már így,volt,hogy egy idő után megtudta mi is volt az OK?

Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. okt. 28. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem állsz elé és kérdezed meg?:/ Aztán ha hebeg habog.. ott hagyod:). Mindenesetre nagyon érdekes a viselkedése, és én sem tudom mire vélni.
2011. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudsz túllépni rajta szerintem, mert nem zártátok le. Ezt elhiszem, hogy nehéz feldolgozni, még csitri koromban jártam hasonlóan. Ott az volt ( mindketten 17 évesek voltunk ), hogy a srác egyszercsak kiszívott nyakkal jelent meg a buliban, amit persze nem tőlem szerzett. Megkérdeztem mi történt, ő elmondtam, megkérdeztem, hogy akkor most szakítani akar vagy csak "baleset volt", mire ő, hogy velem akar lenni stb. Pedig nem hisztiztem, semmi ilyen nem volt ( nem voltam belé szerelmes ), szóval simán megmondhatta volna, hogy ő akkor inkább menne másfele. Aztán vége lett a bulinak, hazamentünk, 1 hétig nem jelentkezett, amikor végre nekem sikerült utolérnem ( mondjuk ő nem bújt el előlem annyira ) és megmondtam neki, hogy akkor pá, ha ő már ennyire gyáva. Ha vannak közös ismerőseitek, akkor nem lehet megtudni, hogy igazából mi volt az oka? Mert addig nem nagyon fogod tudni lezárni, amíg nem kapsz választ a kérdéseidre.

Esetleg az, hogy elmenni a munkahelyére, és kérdés elé állítani, hogy esetleg hol hagyta el a gerincét? Mármint nem "sírni" menjél, meg megalázni magad, hanem hogy le tudd zárni. Én nem hiszem, hogy szó nélkül tudnám hagyni, mert így egy ember nem viselkedik a másikkal, megérdemelsz annyit, hogy lezárhasd.


27/n

2011. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jártam még így,de elég gerinctelen dolog tőle,hogy még csak nem is mondott semmit.:S

Próbáld úgy intézni,hogy összefussatok és akkor kérdezz rá,de ne rámenősen,meg ne mutasd,hogy mennyire hiányzik. Szimplán csak indokolja meg.

Kitartás! Idővel könnyebb lesz.

2011. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Más városban él,én nem jártam ott ahol lakik vagy dolgozik,szóval fogalmam sincs hová kellene mennem.

Mindig vagy nálunk találkoztunk,vagy a szüleinél.

2011. okt. 28. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Bemutattuk egymást a családunknak,barátoknak "

Keresd fel valamelyik barátját és kérdezd meg,hogy hol lakik ez az ember.Aztán menj el a helyszínre és kérd számon!

2011. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem érdemes vele foglalkozni. Ennek csak akkor van értelme, ha ő jelentkezik.
2011. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kísértetiesen hasonlít a történet az enyémhez, az én párom is ilyen fair módon meg akart lépni és szinte szóról szóra ránk illenek az előzmények, mi is harmincasok vagyunk...


Úgy látszik, nem csak engem lepett meg az ex azzal, hogy a tökéletesnek tűnő kapcsolatunkat így zárta le.

2016. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!