Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy kezdjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

van egy srác, aki nagyon tetszik, bejelöltem fészen, de még nem jelölt vissza:/ nem merem megszolitani, max szép lassan fészen, de mit mondjak neki? nagyon tetszik nekem, de nem tudom hogy van-e valakije, és ha nincs akkor én pont tetszem-e neki:( szerintetek most mit tegyek?

14/L


2011. júl. 24. 00:10
 1/4 Attila123456 ***** válasza:
Hagyd a fenébe a Facebook-ot egyre többet lehet hallani hogy más embernek veszik fel a Profil képét!! :/
2011. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak faceről ismered akkor inkább hagyd a csudába. Ha egyébként is, akkor próbálj meg beszélni vele. Ha egy kis időt együtt vagytok valamilyen formában az már jó kiinduló alap lehet a továbbiakban.
2011. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az adatait, képeit, üzenőfali bejegyzéseit és ez alapján becsüld meg, hogy mennyire lehet intelligens. Ha nem hülye, nem bunkó, akkor nyugodtan írd neki, hogy szerinted helyes stb. Erre csak jót válaszolhat, 100%, hogy értékelni fogja a közeledésedet. Ha csak egy kicsit is tetszel neki, akkor megpróbál jobban megismerni. Azt javaslom, hogy minél hamarabb beszéljetek meg randit, az az igazi, nem a face. Ja, és persze ne felejts el értesíteni minket az eredményről!
2011. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát személyesen nem tudom elérni, mert nem tudom, hogy mikor hol van. fészen bejelöltem de még nem jelölt vissza. amugy okos és rendes srác, és nagyon jol néz ki. a korral biztos nincs gond, mert ugy kb 16 lehet. de nem tudom hogy mit csináljak, mert igazábol kicsit félek, annyira még nem ismerem. köszi a váloszakot, és aki tud az lécci segítsen még:)
2011. júl. 24. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!