Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Mi mindent tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi mindent tennétek meg a szerelmetekért?

Figyelt kérdés

Rossz anyagi körülmények közt vagyunk mindketten, de talán nekünk egy nagyonpicit jobb a helyzet...talán, de tényleg csak hangyasz*rnyival.

Távkapcsiban vagyunk, és most ő szeretne jönni holnap, de csak az idefele útra van pénze...:S vissza én fizessem neki az utiköltséget. Eddig én voltam csak náluk szinte minden 7 végén, hiába mondogattam, hogy sok pénz, nem hitték el...most neki kéne jönnie egyből nincs pénz...

csak nemtudom, hogy hazudik, és kihasznál, vagy tényleg nincsen pénzük???

másfél hónapja vagyunk együtt, nem hazudósnak ismerem eddig, és nem is szeretnék csalodni benne...:(


2011. okt. 28. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha voltál náluk, tudod nagyjából milyen az anyagi helyzetük
2011. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%, hogy nem hazudik.
2011. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg tényleg nincs. igazából szinte biztosan nincs.
2011. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem egészen világos, hogy a kérdés és az alatta írtak hogyan kapcsolódnak össze.
2011. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lóf***t.
2011. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jo nem írtam le az egészet, de én ugyérzem én sokkal többet teszek a kapcsolatunkért mint ő.

Picit az az érzésem, hogy kihasznál....:(

2011. okt. 28. 18:18
 7/10 Ájron ***** válasza:
Attól függ hol lakik. egy 30 kilométeres buszjegy is rohadt sokba kerül.
2011. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha diák akkor vegyen bérletet. PL húsz kilóméter teljes áron több mint 300 forint, a bérlet pedig több mint 12 ezer. Viszont ha diák, akkor kb 150 forint a jegy, a bérlet meg csak 1200. Vagyis 4 oda vissza utazással megtérül. Persze ha 100 kilométerre lakik, akkor így is kb 7000 lesz a bérlet....
2011. okt. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

diákbérletet csak suli és lakohely között lehet venni...legalábbis nekem ezt mondták a volán pénztárnál.

Probáltam..::(

2011. okt. 29. 08:16
 10/10 anonim ***** válasza:
hmmm az szívás....
2011. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!