Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik e olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik e olyan, hogy egy nőért mindent megtennél?

Figyelt kérdés
nem igazán hiszek az ilyesmibe..mármint a szerelembe meg a hasonló hülyeségekben..csak érdekelne,ki hogy gondolkozik erről :) 19f
2011. okt. 23. 14:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Azér nem hiszel a szerelembe, mert még találkoztál olyan lánnyal akit igazán szerethetsz! Ha megtaláltad akkor viszont megtennél érte bármit! Én is így voltam mint te, nem hittem az ilyenekbe, de most van egy lány akit szeretek és megtennék érte bármit!
2011. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Sokat azt igen. Mindet soha. Bizonyos határokat senki nedvéért nem lépek át.
2011. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én hiszem a szerelemben de azért szinte bármit nagyon kevés emberért tennék meg, a szerelemért nem.

20L (természetesen ez esetben nem nőért tennék valamit)

2011. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ebben benne van az is, hogy még nem voltam szerelmes. 22F
2011. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hmm..egy férfi általában megtenne mindent a barátnőjéért,de ez fordított esetben úgy látszik elenyésző,már csak ezért sem hiszek ezekben a nyál dolgokban..
2011. okt. 23. 14:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
amíg elvakít a szerelem, addig igen. amikor kinyílik a szemed és meglátod igazából milyen a másik, megváltoznak a dolgok...
2011. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármegint egy nőutáló siránkozó? Ugyan már! Vannak EMBEREK. Egyik ilyen, másik olyan. Egyik szimpatikus neked, másik nem. Elég beszűkült aki a nemet hibáztatja ezért.
2011. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

az ember sokszor ezt hiszi magáról mintahogy mindig az aktuális csaját tartja élete szerelmének


a mindenbe beletartozik az is hogy életed add érte.gyakran van az hogy szex utáni pihegés közben azt hörgi a fiú "Meghalnék érted" aztán ki tudja-ennyire senki nem ismeri saját magát sem.mert ha ilyen helyzet áll elő könnyen lehet hogy meghátrál amiért előzőleg lebecsülte saját életösztönét

2011. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
khm... ezért nincs neked senkid..hogy lehet így beszélni a lányokról? Én lány vagyok sőt csak 16 éves mégis van oylan fiú,akiért MINDENT megtennék
2011. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
DUMA.
2011. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!