Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csók nagyon izgulok nem nagyon tudom hogy mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

arra vagyokkiványcsi hogy nektek milyen volt és hogy milyen körülmények között ?

Ée hol történt a temető jó hely vagy nem is tudom :)


2011. okt. 28. 20:03
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
tuják közt,egy napos ismertsék után, csurom vizesen (strandután), majdnem 13 voltam :) azóta se láttam a csávótxd
2013. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kell hatalmas feneket keríteni neki, úgy sem az első csók számít hanem az első komolyabb párkapcsolat. Én már el is felejtettem az első csókom, pedig emlékszem szerettem a srácot. Ha mázlid van akkor emlékezetes lesz, ha még nagyobb mázlid van, az utána köbetkezők sokkal jobbak lesznek.
2018. jan. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!