Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már megszereztem egy lányt, hogy tudom Ot meg is tartani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 12:56
 1/8 Walk With Me ***** válasza:
66%
Ha jársz valakivel az elméletileg azt jelenti, hogy ismeritek egymást és együtt szeretnétek lenni. Ezért jártok, nem? Miért kéne azon görcsölni, hogy "megtartsd"? Ha szeret akkor Veled marad, csak légy önmagad.
2011. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A megszerzés kifejezés általában egy tulajdonjogi változásra utal egy ingóság esetében. Úgy tudod őt megtartani, hogy nem adod el.
2011. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott vagy őt? Egy két nyelvtan óra segítene ;)
2011. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, h jobban nézel ki, mint bármelyik másik férfi, aki próbálkozik nála.
2011. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KBéé ***** válasza:
21%
Zárd be a pincébe...
2011. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves válaszadók szerintem ez nem annyira buta kérdés. Általában a férfiak abba a hibába esnek hogy "megszereznek" egy lányt és aztán úgy vannak vele hogy már nem kell tennem semmit mert úgyis velem marad.

Szerintem olyannak kell lenned amilyennek megismert amiért téged választott, kompromisszumra legyél képes, mutasd ki hogy szereted, próbáld boldoggá tenni.

Egy nő mindenre képes egy olyan férfiért akiben látja azt hogy képes érte küzdeni!

2011. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy légy jobb mint amikor megismert. Legyen stílusod, tudj meglepetést okozni (úgy értem pozitív meglepetést). S ez nem feltétlen ajándékokat jelent.

Legyen stílusod és legyél következetes. S van még rengeteg dolog, de elsőre ennyi is elég. Majd ha kell még folytatom.

2011. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, telefonról írtam, és (mivel angol nyelvű) nincs rajta Ő betű. Hadd engeszteljelek ki: Őőőőőőő. :)


Utolsó: folytathatod.

2011. okt. 29. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!