Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(facebook) Vajon ha meg szeretnénk tartani egy csávót, akkor menyi idő után illik neki úgy vissza bökni, hogy fent tartsuk az érdeklődését, de ne higgye azt sem, hogy nagyon kéne nekünk?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kéne facebookon ismerkednem, folyton böknek, de nem tudom hogy bökjek, hogy jó is legyen
2011. szept. 19. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
...
2011. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 bakcsorider ***** válasza:

fb ismerkedés bökdöséssel(Y)

inkább írjál rá aki tetszik minthogy bökdösöd -.-

2011. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt a k*rva... Kérlek, kérlek mondd, hogy ez nem komoly!
2011. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem merek írni neki, mert még aszt hiszi nyomulok... De már párszor megböktük egymást. Szeretem ha megbök,csak én úgy bökném, hogy jó legyen. Segíccsetek
2011. szept. 19. 15:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nyelvtankönyvet bökdösd, azzal többre mégy.

valyon = vajon

ilik = illik

vissza bökni = visszabökni

segíccsetek = segítsetek


Ha a bökés is úgy sikerül, mint a helyesírás, akkor ebből a kapcsolatból nem lesz semmi.


Egyébként másnap már nyugodtan böködheted...


Pedro

2011. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ott az igazság Pedro!

Respect

2011. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

és szerintetek bökés közben ő is ugyan azt érzi irántam mint én???

Hát irni és beszélni azt nem tudok Pedró, de mást anál inkább =D

2011. szept. 19. 16:01
 8/19 anonim ***** válasza:
anál inkább? szóval azt szereted?
2011. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igaza van a korábbi hozzászólóknak. Először talán helyesen írni tanulj meg, aztán majd bökdöss.

Tiszta börtön már ez a facebook, szó szerint és átvitt értelemben. Mindenki a falra ír és bökdösi a másikat, és ezelőtt éli az életét, nem tud kiszabadulni belőle.

2011. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Anál inkább...már értem mi is a lényege a bökdösésnek xD


De ezt nem értem mi az h ,,szeretnénk megtartani egy csávót" hát hol vagy te még attól ha egy virtuális maszlagon se tudsz semmit se csinálni. Tanulj inkább v keress munkát, vagy kezd el élni ha már ennyi szabad időd van h bökdösöl egész nap.

Ebből csak az jön le egy normális embernek h marhára nem tudsz mit kezdeni magaddal ezért bökdösöl ennyit.

2011. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!