Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? Akkor miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Akkor miért nem keres?

Figyelt kérdés
Szóval, kb 2 hónapja egy szórakozóhelyen voltam a fiúval. Beszélgettünk, leült mellém, meg is kérdezte h van e barátom. (akkor még volt)Egy hónapja újból összefutottunk, mert vannak közös ismerőseink, és halottam, hogy keresett engem. Ja és holnap valószínűleg találkozok vele :) nem tudom mit tegyek
2011. okt. 29. 18:08
 1/7 mogyorósmákosrétes ***** válasza:
Először döntsd el, hogy akkor most keres-e vagy nem...
2011. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) na szóval ismerősökön keresztül. De nem írt rám mondjuk facebookon, v nem kérte el a számomat. De igazad van rosszul írtam le.
2011. okt. 29. 18:13
 3/7 life is beautiful ***** válasza:

én azért nem keresnélek mert ha nagyon tetszenél nem hinnél el ,hogy viszont tetszem neked , nem vagyok csúnya, egyszerűen nincs önbizalmam ,ezért inkább próbálom elkerülni az "önbizalom vesztő" szitukat


de egyébként ha hnap találkozol vele, mitől félsz, hogy talán mégsem jösz be neki? "véletlen egybeesés" lesz?

2011. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nála is ez a helyzet. Pedig ez nem jó.... Sejtem hogy tetszek neki, utalt rá, de ettől tovább nem lépett. Én viszont mit tegyek? Hogyan utaljak neki hogy tetszik? :) Barátokon keresztül tudom hogy egy helyen leszünk
2011. okt. 29. 18:30
 5/7 life is beautiful ***** válasza:

mondom hogy ha kevés az önbizalma nehéz lesz rávenned hogy lépjen. szerintem ha szexin mosolyogsz felé akkor előbb utóbb csak tesz valamit(én ilyen helyzetbe voltam és baromira éreztem ,hogy lépnem kéne ,de nem tettem semmit ,mert szarfej vagyok)..


vagy esetleg kereshetnél vmi ürügyet arra ,hogy leülhess mellé és ne legyen túl feltűnő, de az sem baj ,ha bénázol, egy lánynál pláne, sőt még vonzó is tud lenni, max rosszul érzed magad míg nem reagál úgy ahogy szeretnéd :D:D

2011. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most van barátod vagy nincs, otthagytad csak azért mert "tetszik" egy srác, akinek te is "lehet" hogy tetszel?

Volt már dolgom ilyen csajjal, és baromira nem szereti egy srác, ha látszik, hogy nem tudod mit akarsz, ha a barátoddal akarsz lenni, akkor legyél vele, ha ezzel a fiúval akkor meg vele, kettőtök közül neked kell választanod és lépned.

Lehet 2 szék közé ülsz, de az is jó arra, hogy tanulj belőle.

2011. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem, ehhez semmi köze nincs a szakításunknak. Remélem összejön :) Egy próbát megér
2011. okt. 30. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!