Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendben van, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van, ha a párotok tudja, hogy nagyon féltékenyek vagytok és annak érdekében, hogy elkerülje a veszekedéseket, apró dolgokat nem mond el?

Figyelt kérdés
Például ha találkozik vagy beszél egy kicsit személyesen vagy telefonon olyan emberekkel, akire nagyon féltékeny vagy.
2009. máj. 5. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nincs rendben, ha valaki olyan féltékeny, hogy a párjának eszébe jut letagadni azt, hogy BESZÉLT valakivel.

Hol van itt a bizalom, a tisztelet?

2009. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha tényleg apró dolgokról van szó, mint pl. beszélt egy régi osztálytársával aki történetesen nő (gondolom Te az vagy de ha mégsem akkor aki történetesen férfi :)) és csupán csak annyiból állt az egész beszélgetés, hogy hogy vagy és mi történt azóta? stb. de tudja, hogy mennyire kiborulnál és ezért inkább meg sem említi az nem gond. De a sok kicsiből lesz egyszer egy jó nagy ami nem sok jóhoz vezet. De egy kapcsolat a kölcsönös bizalomra alapul. Ne légy féltékeny ha nincs okod rá! Ha még nem csalódtál a párodban akkor próbálj meg megbízni benne de ha nem megy ne tudasd vele és ne mutasd felé, hogy Te eszméletlenül féltékeny vagy mert ez egy idő után kiborító és csak titkolózáshoz vezet ... Mi okból vagy féltékeny azokra akikkel beszélget/találkozik? Próbálnak belerondítani a kapcsolatotokba? Vagy csak azért vagy féltékeny mert a pároddal ellentétes nemű és már csak azért is?:) Ezt nem részletezted.

2009. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen azért vagyok féltékeny, mert félek, hogy elveszítem, ráadásul neki rengeteg ismerőse van, akikkel gyakran beszélget.
2009. máj. 5. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is nagyon-nagyon féltékeny, és az biztos, hogy mára már nem vagyok mindenkivel (munkatársak, ismerősök) olyan közvetlen, de nem bánom, hiszen szeretem.
2009. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én első

Akkor te azt szeretnéd, ha megváltozna? Mert ezek szerint nem akarod, hogy sok ismerőse legyen és nem akarod, hogy ezekkel találkozzon és beszéljen.

De akkor már nem lenne ugyanaz az ember.

Egyrészt senkit nem tudsz megváltoztatni, viszon úgy látszik, hogy rontani még tudsz rajta, hiszen kénytelen elkezdeni sumákolni.

Ne csináld ezt, ezzel fogod elüldözni. Bízz meg benne. Addíg amíg boldog vagy mellette ő is jobban szeret, mintha egy féltékeny, leselkedő, nyomozó párja van, aki rákényszeríti a hazudozásra.

2009. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!