Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? (Kérdésem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? (Kérdésem túl rövid, magyarázatom hosszú)

Figyelt kérdés
Én a barátommal távkapcsolatba vagyok,50 km van köztünk és nem tudunk találkozni mert neki hétvégén mindig programja van mivel kung fu-zik.2 hónapon át minden jó volt,mindennap fent volt és beszélgettünk..aztán a 3.hónapban hirtelen megváltozott és jó ha egy héten egyszer feljön tíz percre..Még aztse mondja,hogy szeret. Én még mindig nagyon szeretem és nagyon hiányzik.Akkor mit tegyek?Már nem nagyon bírom nélküle..Szakítsak vele..?
2011. okt. 29. 22:24
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha nem kellesz neki, lehet van egy nem táv kapcsolata is, de, ha nincsm akkor is próbálj olyat nyújtani neki, amit hiányolna.
2011. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
2011. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már ő szakított velem.De köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 30. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jártál hidd el!
2011. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. most nagyon nem találom a helyem :S
2011. okt. 31. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a távkapcsolatok sosem működnek csak idő kérdése hogy mikor érnek véget de általában elég hamar. keress olyat akivel személyesen is tudsz találkozni mert szerintem bárki bármit mondd a személyes beszélgetést nem pótolhatja a chat. egy kapcsolatba pedig azok a dolgok fontosak amiket együtt éltek meg, hiszen milyen jó azokra később visszagondolni......
2012. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!