Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mostani 20-30 évesek azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani 20-30 évesek azonnal összejönnek másokkal?

Figyelt kérdés

Egyre többet látom, hogy 20-30 évesek nyavajognak, hogy igy meg úgy egyedül vannak, igy meg úgy nincs senki a láthatáron, igy meg úgy irigykednek a parkban sétáló párokra, aztán egyik pillanatról a másikra találnak maguknak valakit. A "lassú viz partot mos" elv manapság nem működik? Régen hogy volt?

Namost, ha valaki megtetszik, akár az első 5 perc után már lehet nyomulni, mert a lányok értékelik, vagy hogyvan?


2011. aug. 2. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdekes :)

kinek így,kinek úgy. Valaki még megőrzi a "hagyományokat",magyarul konzervatív,de sajnos ma már az a kevésbé jellemző.

2011. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a hagyományok embere vagyok, 22 évesen tök egyedül. Mit látok manapság, először legyél macsó, teperd le a lányt aztán, meg kérdezz és ismerd meg, mert ha először kérdezel, vagy csak barátok lesztek, vagy unalmasnak tart, sajnos ezek tapasztalatok, de ennek ellenére nem veszem fel a mostani kor szokásait, lehet megszívom és egyedül is maradok ezért, de én előbb kérdezek és ismerkedem majd csak aztán ha úgy alakul. /22F
2011. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2.hozzászóló:

ez lenne a normális,de sajnos már nem ez van :( pedig mennyivel jobb lenne :) én élvezném..

2011. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én meg annak örülnék, ha lenne ilyen valaki, aki ezt értékeli, mert akkor én is élvezném, és nem tartanám magam kevesebbnek az átlagnál.
2011. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan azonnal összejönnek másokkal, csak azért hogy legyen valakijük és ne legyenek egyedül. (Ez persze nem mindenkire igaz és nem általánosítok.)

Én inkább vagyok egyedül, de nem dőlök be a macsó dumáknak és kivárom azt a srácot, akiben meg tudnék bízni.

2011. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2.ill. 4. hozzászóló :D

van ilyen lány,hidd el. csak nagyon rejtőzködnek :) ne add fel a reményt,simán jó fej vagy

2011. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mind a 2. mind a 4. ugyan az vagyok. Köszönöm, hát remélem lesz szerencsém egyszer...
2011. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy ugyanarról a személyről van szó,ezért írtam így :D de köszi a felvilágosítást :) sok szerencsét a keresgéléshez :)
2011. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18:21

Én is hasonlóan vagyok ezzel, mármint nem értem értelmét a leteperésnek. Mindig is azt szerettem, ha valakivel igenis sokat tudok beszélgetni, ( de ahogy észrevettem, a fiúknak ez nem tetszik, 1-2 beszélgetés után már rögtön randit akarnak(ugy értve hogy elvárják hogy mostmár akarjak valamit, meg "komoly kapcsolatot" )és aztán lehet dönteni, hogy megfogott-e, vagy sem. A fiút sem akasztom ki, hogy hirtelen összejöttünk, aztán rájövök 2 hét múlva, hogy mégsem jó, és szimplán dobom.(vagy éppen fordítva) Korrektebb inkább megismerni, ha mégsem látom hogy lenne jövője, nem csinálni semmit és őszintének lenni.(szerintem inkább türelmetlenek az emberek)

Lehet én is ezért vagyok egyedül 2 éve:) de inkább akkor várok. 21L

2011. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!