Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy megbízzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy megbízzon bennem?

Figyelt kérdés

Barátommal 2év 7hónapja vagyunk együtt. Már egy ideje szeretnénk összeköltözni de hát minimálbérből? Esélytelen.. :( Ezért barátom szeretne külföldre menni dolgozni legalább annyi időre, hogy egy saját lakás árát össze tudja hozni. Viszont nagyon sok hibát elkövettem a kapcsolatunk során ami miatt nehezen bízik meg bennem. Nem szeretném csak azért elveszíteni őt mert nem tudja, hogy itthon mit csinálhatok. Mivel semmit nem csinálnék csak várnám haza. :( Sosem tudnám megcsalni....

Hogy tudnám elérni, hogy kicsit jobban bízzon bennem? :(


*Terveztem, hogy vele megyek külföldre. Együtt is tudnánk lenni és könnyebben összejönne az a pénz. De nyelvtudás miatt nem nagyon menne. :S


21/L


2011. okt. 30. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megbízzon benned, őszintének kell lenned mindenben, tényleg mindenben!! Nálunk sincs tabutéma, bármi van az elmondjuk egymásnak. Bizonyítsd be neki, hogy érdemes vagy a bizalmára. Amúgy a külföldre költözés úgy is lehetséges, hogy nem annyira tudod a nyelvet. Ha olyan közegben mozogsz, akkor muszáj kommunikálnod, és bele fogsz jönni, úgy fognak ragadni rád a dolgok, pár hét alatt belejössz. Meg amúgy ott is lehet gyors nyelvtanfolyamokra menni.
2011. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
A nyelvtudás nem lehet akadály.Inkább be kellene vallanod magadnak,hogy nem szeretnél vele kimenni.
2011. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlna már rég kint lennénk! Általános 5. osztályban kezdtem el angolt tanulni. Most 21éves vagyok és egy mondatot sem tudnék magamtól elmondani. Szóval A NYELVTUDÁS A BAJOM és igenis ki szeretnék vele menni.
2011. okt. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!