Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megerősíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megerősíteni magam egy kicsit?

Figyelt kérdés
Egyszerűen érzem, hogy már nem tudom tovább ezt csinálni, muszáj szakítanom, de szeretem, és attól félek, hogy később nagyon bántana, ha mással látnám, de ez így nem mehet tovább...Hogyan tudnám megerősíteni magam, hogy végre ki tudjam mondani, és továbblépni?
2011. okt. 30. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyúrjál vaze, ha nagy vagy nem mer majd haragudni se rád.
2011. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ötletes válasz, de sajnos nem vagyok kisegítve:(
2011. okt. 30. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

muszáj szakítanod de nem akarod mással látni?


darabold fel és ásd el... :D

2011. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a probléma ami miatt szakítani akarsz, mennyi idősek vagytok, mióta vagytok együtt?
2011. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A barátom 20, én 19 vagyok, és két éve vagyunk együtt. Egyfolytában veszekszünk, nem igazán jár a kedvembe, de aztán vannak jó pillanatok, és akkor mindent pl. hogy utálatoskodik, meg ilyenek, elfelejtek...de aztán két találkozás között megint jön a sok rossz...Szerintem ez hosszútávon nem vezet jóra. Néha úgy érzem szeret (nem csak ágyjelenet után) de néha meg olyan szövegeket levág, hogy úgy érzem, minek így tovább? Úgy sem szeret...
2011. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A kérdező voltam, csak másik névvel.
2011. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt éltem át csak én 5 évig tartottam ki mellette...és szeretett csak ő ezt a típus volt nem tudta megmutatni mit jelentek neki és hogy hogy kell bánni egy nővel.

Annyira fiatal vagy még hogy annyi lehetőséged van jobbat találni és hidd el meg is fogod találni a hozzád illőt.

Ha sokáig hozod akkor csak a saját idődet pazarlod el mert már most tudod hogy nem erre vágysz!

2011. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!