Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit visszanyalt a fagyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit visszanyalt a fagyi most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyetemen egy majdnem 200 fős csoportba járok ,most vagyok elsős és ha a el akarok férni valahol , vagy előreengedek egy csinosabb leányt az ajtónál , akkor ilyeneket szoktam mondani , hogy bocsánat drágám , parancsolj szépségem stb.

Nem azért csinálom mert egy kujon vagyok , hanem egyszerűen mert tudom milyen jól esik ez a hölgyeknek , nekem meg nem kerül semmibe .

A gond ott van, hogy durván 10 leányzó ezt kicsit komolyabban vette mint azt szerettem volna , és ha találkozunk akkor úgy integetnek , meg köszönnek mintha csak arra várnának ,hogy mikor kezdeményezek , és ez kicsit kezd ilyen értelembe kellemetlenné válni .

Egyébként helyes gyereknek tartanak , a leányzók is csinosak , de nem erre gondoltam , azt is leszögezném , hogy nem vagyok meleg ,de egy k*rógép sem .


2011. okt. 27. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem te tehetsz róla hogy kiveszett a világból a lovagiasság. Ők ribancok, ennyi, kulturálatlan bunkók. Viszont ha ilyen pozitívan válaszolnak erre, miért is ne használnád ki az alkalmat hogy közösülhess velük? Úgyis az ilyen idétlen csajszik csak "arra" jók.
2011. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hááát vagy elnyalod azt a fagyit, vagy megvárod amíg elolvad, és szó nélkül továbbállsz.

Legközelebb meg elég lesz az ajtóba, hogy félreállsz, és annyit mondasz - menj csak nyugodtan :)

2011. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok arról elhíresülni , hogy végigdugaszoltam a társaságot , de tény , hogy nem könnyű megállni .
2011. okt. 27. 22:39
 4/8 tetro ***** válasza:
100%
te most azért írtál ide, hogy nyalogassuk virtuális kicsit a péniszed, hogy milyen fasza srác vagy? ha nekem drágámoznál ismeretlenül, meg szépségemeznél, valószínűleg elküldenélek a francba.
2011. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dicsőség férfinak lenni és férfiként elismertnek lenni. Nem szégyen.
2011. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

te nem a kérdező vagy.


mármint nem a fiú vagy hanem 1 csaj ugye?

2011. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne álszenteskedj te kis nyomi! Ha már buknak rád a csajok, akkor mire vársz?!

Szerintem kicsit béna szöveg ez a drágám, meg szépségem stb, de ha ez bejön akkor inkább élvezd ki! Komolyan nem lehetsz ekkora nudli!!!!

2011. okt. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyobb bajod ne legyen az életben! simán legyél velük kedves, illedelmes és ennyi. nem hiszem, hogy egy szimpla bók miatt mélységesen--> visszafordíthatatlanul beléd estek volna. viszont ha valamelyik tetszik akkor jöhet a következő szint.
2011. okt. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!