Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sz. R a humorérzékem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Nagyon sz. R a humorérzékem (csajozásra nem alkalmas), ha nem tudok nevetni Kiss Ádám kaliberű humoristákon?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=7t2GgVHPFsE


az első 4 percig néztem ,de ez hogy egy humorista ennyit káromkodik nekem eleve idegesítő, voltak jó poénjai nem azt mondom ,

aztán elkezdi szídni az (előző)x factoros terhes csajt


mert ezeken nekem illene nevetni, ha lenne bennem kellő mennyiségű alkohol lazán menne, de ép ésszel nem vagyok képes, talán nem veszem elég lazára ,ez teljesen igaz, de pont az ilyenek miatt alakult ki bennem ez ,ha vki egésznap csak ehhez hasonló humoron tud nevetni


ez megy a suliba is ,ezért kívülállónak érzem magam..


mennyire vagyok hibás? mit javasoltok mit tegyek hogy jobb legyen a helyzetem?

18f


2011. okt. 30. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
azokon az idiótákon énsem tudok nevetni, nyugi. szerintem szánalmasak. 17L
2011. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj.
2011. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a kedvenc részem tőle. Már vagy 10 szer láttam és mindig nevetek rajta.

24/F

2011. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked sz_r, akkor nekem is, mert én Kiss poénjain elég ritkán tudok nevetni Inkább Felméri és Kőhalmi a stílusom.
2011. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
45%
Én egyiken se tudok nevetni úgy igazán, számomra mocsokmód erőltetett az összes stand-up comedys előadás. Marad Hofi meg a L'art pour L'art.
2011. okt. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy abban gyökerezik a jó humorérzék, ha valaki azon tud röhögni, amin a többség. Jobb helyeken nem azért sikkes valaki, mert ügyesen tud a nyájjal bégetni. :-)
2011. okt. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
A humorérzék csajozásnál irreleváns. Csak a külső számít a lányoknak.
2011. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pedig pont az 5. perctől jó a videó :D

amúgy a showderklubbosokon általában én is csak mosolygok, nem folyik a könnyem a röhögéstől, mert azért, na... de van 1-2 rész, ami tényleg nagyon jó. de olyanok is csak 1 évben 1x fordulnak elő :D

19L

2011. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!