Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Mikor a barátnőmmel vagyok érzem, hogy szeretem és ő viszont, kivéve ha szexelünk. Szex közben egyre inkább azt érzem, hogy csak dugunk és nem szeretkezünk. 10 hónapja vagyunk vagyunk együtt Más is érzett már így?
2011. okt. 31. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem pont h szeretkezés közbe jött ki mindig h nagyon szeretem és után neméreztem nagyon semmit... szereted sztem de nemtuti h szerelmes is vagy

17/f

2011. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem valami jó jel :/

Mi 4 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve szeretkezünk, és pont hogy szeretkezés közben érzem leginkább, hogy a szerelmünk a csúcspontjára ér. Olyankor csak Ő a fontos, minden mást kizárhatok, csak Rá koncentrálok, arra, hogy mennyire szerelmes vagyok és mennyire boldog vagyok Vele. Hiszen pont emiatt hívják szeretkezésnek, vagy szebben mondva szerelmeskedésnek.

Te mit érzel szeretkezés közben? Mire gondolsz?

Talán kevesebbet kéne csinálnotok és más egyéb programokat szervezni, romantikussá tenni az együttléteket, hogy mindketten érezzétek közben a szerelmet és a szenvedélyt.

20/L

2011. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb heti 3-5szor jut időnk egymásra. Úgy gondolom azért érzem dugásnak, mert arra figyelek, hogy neki jó legyen és nem tudom eléggé elengedni magam.
2011. nov. 1. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!