Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok 1 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok 1 éve van barátom és szeretem van az osztályomba egy srác aki nagyon tetszik és én is neki! Már több lehetőség lett volna hogy lefeküdjünk de a barátom mégsem akarom megcsalni, mégis késztetést érzek a másik srác iránt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 14:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha igazán szereted, eszedbe se jut ien xDD már bocs -.-
2011. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

sztem szakíts a barátoddal, mert ha már megkívántad a másik srácot valószínű h addig nem fogsz leállni amíg le nem fekszel vele

lehet h a barátoddal való járást már meguntad, szal sztem szakíts vele

de ez csak az én véleményem

2011. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
25%
akkor a barátodat már nem szereted tapasztalatból mondom és is ugyanígy jártam...:D:D:D és a mostani passimal akivel a a barátomat megcsaltam sokkal jobb...:D:D:D:D nekem is az osztálytársam volt és még most is az..:D:D:D
2011. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Semmi szín alatt ne csald meg! Nem csak a saját lelkiismereted miatt, hanem azért is, hogy neki ne legyen ettől sokkal rosszabb.. Ha nem múlik az érzés akkor szakíts a jelenlegi barátoddal és pártolj át a másikhoz. Azt megmondhatod neki, hogy elkezdett érdekelni egy másik fiú, de tedd hozzá, hogy semmit sem csináltatok még, szóval nem csaltad meg.

Ettől ugyan nem lesz neki sokkal jobb, de legalább a büszkesége megmaradt.

Magamból kiindulva, ha én szeretném a barátnőmet és ő megcsalna és utána ez kiderülne... Hát mivel őt nem verhetem meg ezért azt verem akivel megtette. Mert tuti nem hinném el azt, hogy ő nem tudott erről! És én se csinálnék ilyet már csak becsületből se.

21F (191 centi 92 kilo)

2011. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Úgy döntöttem megpróbálom elfelejteni a srácot és nem hagyom ott a barátomat mert lehet hogy csak egy fellángolás lenn,egy dugás és kiábrándulnánk egymásból! És nagyon szeretem a barátomat!
2011. jan. 7. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!