Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számodra mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
tekintet találkozás 1 ellenkező neművel.
2011. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mással csókolózik, hiszen az azt jelenti, hogy irántam már nem táplál mély szerelmet, mivel én úgy tartom, hogy aki igazán szerelmes a párjába, az képtelen megcsókolni mást. Persze gondolatban is megcsalhat, de arról úgysem fogok tudni soha...

20/L

2011. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PT-Daniel ***** válasza:
100%
Ha tudatosan megyek olyan szituacioba, amivel tudom, hogy megbantom a masikat, ill. forditott esetben nekem is rosszul esne, de megis megteszem. Utana meg, hogy ne bantsam meg a masikat, eltitkolom elötte.
2011. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másik féllel való szexuális érintkezés. Asszem.
2011. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen éles határvonal, de ha meg kéne határozni, a csókot például már a megcsalás kategóriába tenném. Vannak olyanok, amik nem feltétlenül számítanak megcsalásnak, de ugyanúgy úgy érezném, hogy valaminek vége, így például ha látnám, hogy úgy néz valakire és öleli és becézi, ahogy engem, akkor bár hiába egyik sem hatalmas vétség, mert miért ne ölelhetne meg egy lányt, vagy miért ne nézhetne szeretettel valakire, de lenne olyan helyzet, hogy a szívem megszakadna tőle.

20/L

2011. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megcsalás? Jó kérdés...


Valójában már ha valaki mással csókolózik, az is ebbe a kategóriába tartozik.

Az igazi megcsalás azonban érzelmi alapon dől el. Az érzelem nélküli szex egy másik partnerrel ugyanis csak fizikai kielégülést eredményez. Bár elítélendő, de érzelmileg a csalárd fél a párjához tartozik.


Ha a szeretők egymásba szeretnek, ott már világvége van...

2011. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Érzelemmentesen is lefeküdhetsz valakivel,ugyanakkor érzelemmel csókolhatsz meg valakit,amellett hogy van barátod/barátnőd.Neked kell tudnod,hogy számít ez-e neked, érzel-e valamit.Ha nem érzel megbánást nyilván nem jelentett neked semmit.Ha érzel ilyet,és sajnálod a oárodat,akkor lehet hogy azért mert a harmadik fél iránt táplálsz érzelmeket és nem volt teljesen érzelemmentes a megcsalás...
2011. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!