Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ez aranyos ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ez aranyos ajándék lenne? Csak egy kis apróság. Mindketten bénák vagyunk matekból. (:

Figyelt kérdés

9x – 7i > 3 ( 3x - 7u )

9x - 7i > 9x - 21u

-7i > -21 u

7i < 21 u

i <3 u (i love you)


Tudod mi a szerelem? A matematikában: probléma. A történelemben: háború. A kémiában: egy reakció.

A művészetben: egy szív. Bennem pedig...Te vagy.

Tudod mi a szerelem? A matematikában: probléma. A történelemben: háború. A kémiában: egy reakció.

A művészetben: egy szív. Bennem pedig...Te vagy.


Ezt írnám le neki valamire,még nem tudom,hogy legyen,de szerintem aranyos..Persze kapna mást is,18.születésnapja lesz a drágámnak.. (;

Esetleg írhattok ötleteket is,hogy ti minek örülnétek,nagyon megköszönném!


2011. okt. 31. 14:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igen,véletlen kétszer került bele,csak egyszer akartam...!Bocsi.
2011. okt. 31. 14:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább járj be angol órára, mert az "i <3 u" cucc nyelvtanilag rohadtul nem korrekt.
2011. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

(az u a you rövidítése, teljesen elfogadott..)

Szerintem aranyos. :)

2011. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aztaa mekkora vers

Én mérnökhallgató létemre elérzékenyültem.

Nemtom hogy te a fiú vagy vagy a lány, de ha én lennék a fiú és ilyet kapnék akkor tuti hogy belebolondulnék abba a lányba.


És én is gondolkoztam már ilyeneken, de ez még eszembe sem jutott. Sztem hatalmas ötlet. Mindenképpen írd le neki. De papírra írd.

Én pl egy sima fehér papírra írnám le, kék tollal. Persze szép nyugodtan, olvashatóan, nem úgy amikor órán jegyzetelek. Szal amolyan "gyöngybetű" stílusban. De én fiú vagyok.


Az hogy nem vagytok jók matekból nem gáz. És ez egy nem bonyolult egyenlőtlenség, télleg érthető. Am a végére én nem írnám oda a zárójeles i love you-t, inkább bekeretezném az i<3-at.


21f

2011. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az x ismeretlen nem lehet vele egyszerűsíteni.
2011. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

JÓ A PÉLDA!

Egyszerűsíteni télleg nem lehet vele, de itt nem egyszerűsít, hanem levonja az egyenlet mind2 oldalából. Ilyet bármikor megtehet, ez nem befolyásolja a relációt sem konstansoknál sem változóknál.



Ha osztani vagy szorozni akarna egy ismeretlennel, akkor már gond lenne. Abban az esetben nem minden valós számra kapnánk az ájlávjú eredményt. De ebben a példában bármire igaz lesz, hogy a kérdező lávolja a szerelmét



21F

Ja és 5-ös hozzászóló, tanuljál matekot! :D

2011. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is mérnökhallgató vagyok és szerintem is nagyon ott van ez a vers! Végre valaki kreatív! Ha a lány intelligens, biztos h tetszeni fog neki, amúgy megkérdezhetem honnan szedted? Vagy te találtad ki, nekem is kéne valami ilyesmi:D
2011. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ú,köszönöm szépen a válaszokat!

A zárójeles cuccot nem fogom odaírni,csak az esetleges "gyengébbek" kedvvért írtam oda. (:

(Amúgy lány vagyok.)

2011. okt. 31. 22:23
 9/11 A kérdező kommentje:
kedvéért*
2011. okt. 31. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, ha lány vagy akkor baromira irigylem a srácot:)
2011. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!