Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2hónapja járok a barátnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hónapja járok a barátnőmmel. Imádom. Mit adjak neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy korai de már csomóan megveszik a karis cuccot, én meg ki akarom időbe találni:D
2011. okt. 31. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
szerintem valami olyat mint az eljegyzési gyűrű. ezt nem úgy értem xd csak valami olyat ami összeköt titeket. egy kicsi ezüst szív, egy szíves nyaklánc, egy szépen bekeretezett kép pl. egy közös estéről (valaki már mondta). de én akárminek örülnék a barátomtól egy jó nagy virágcsokor kíséretében :) (szerintem a virág nagyon fontos, attól a lányok el tudnak olvadni ^^). sok szerencsét.
2011. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
én személy szerint ékszernek vagy parfümnek örülnék :)
2011. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
24%
vegyél nekije vybrátort ;)
2012. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!