Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy kány aki tecik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kány aki tecik nekem de nem merem megmondani neki hogy szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek? Mivel bátoricsam magamat az a baj hogy nincs sok idöm mert sokaknak tecik az a lány és én szeretném hogy az enyém legyen:D segítsetek lécíves. :)
2011. okt. 31. 20:42
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Bocsánat a ronda irásért de sietek a kány az lány lene
2011. okt. 31. 20:43
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Van ott még sok más probléma is, nem csak a kány... Szerintem kérd meg a lányt, hogy kísérjen el a könyvtárba és mutassa meg neked a helyesírási szótárakat hol találod...
2011. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Pl. egy helyesírási szótárral.:))



Van egy lány, aki tetszik nekem, de nem merem megmondani neki hogy, szeretem, mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek? Mivel bátorítsam magamat az a baj, hogy nincs sok időm, mert sokaknak tetszik az a lány és én szeretném, hogy az enyém legyen:D segítsetek lécíves. :)


Csak pár hibád volt benne:'D

2011. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
tudom hogy szarul irok de a nyelvatan az amiböl 2es vok a töbi 4-5-ös de nem azt kérdeztem hogy ki tud megtanitani irni
2011. okt. 31. 20:47
 5/31 anonim ***** válasza:
Pedig azzal a kérdéssel többre jutnál.
2011. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
hidel igyis sokra fogok jutni az életben talán töbre mint te
2011. okt. 31. 20:51
 7/31 anonim ***** válasza:

Azt kétlem, mert senki se fog komolyan venni :D


Én perpill röhögök az írásodon :D

2011. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Állj a tükör elé ,nézz mélyen a szemedbe és mond azt hogy: Hello baby ,csak úgy sugárzik belőled a szexualitás.XD ez csak egy példa,szóval amitől ugy érzed ,hogy jó vagy mond azt.:D Ja és a jó tulajdonságaidat erősítsd . meg ezekhez hasonlók.:)) Hello Baybee.:"DD
2011. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
hidel énis röhögök hogy nem tudok irni de meg kel védeni mamgam XD
2011. okt. 31. 20:54
 10/31 Pendragon válasza:
Az oké, h nem tudsz írni, de a progi még alá is húzza neked pirossal a hibás szavakat. Ez már kicsit megalázó :D Bocs de már nem bírtam beszólás nélkül, nálad telt be a pohár xD
2011. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!